2726
عنوان

شوهرم خیلی تعارفیه

231 بازدید | 20 پست

سلام دوستان

پریشب پسر دایی شوهرم اومده بود در خونه ببیندش، اونم دوازده شب

شوهرم کلللللی اصرار کرده بود بیان تو با خانمش، ولی نیومده بودن

اونم گفته فردا شب میان و شوهرم هم اصرار کرده بود که حتما برای شام بیاین

یعنی قرار بود که دیشب شام بیان خونه ما

حالا با این وضع کرونا و اینکه من یه نوزاد سه ماهه دارم اینکار درسته؟

شما بودین چیکار میکردین؟

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

یه گوشمالی درست حسابی میدادم😂

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی اومد بهم این موضوعو گفت خیلی ناراحت شدم

چون اصلا شرایط مهمون داری رو ندارم

بگید شاید من دارم اشتباه میکنم

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

باید باهات درجریان بزاره شام رو..الان با بچه کوچیک کی مهمونی میده.؟

بهش بگو کمکت کنه

بعدشم بگو مایع ضد عفونی بهشون بده تا از در اومدن تو.

خودتم تند تند دستاتو ضد عفونی کن.

نباید دعوت میکرد تو این موقعیت

بهش گفتم من با این بچه و نگرانی کرونا و .. نمیتونم پذیرایی کنم

اونم تازه عقد کردن، مثلا پاگشا بود

بعد قرار شد یه بهونه بیاریم که کنسل کنه دعوتش رو

چون خودشم حقو به من داد

حالا بببنین چی گفته

بهش گفته بود که باهم دعوامون شده و من اومدم خونه بابام اینا

اونا هم پاشدن اومدن باهاش صحبت کنن که بیان مارو اشتی بدن

خییییلی بد شد، خیلی

باید باهات درجریان بزاره شام رو..الان با بچه کوچیک کی مهمونی میده.؟ بهش بگو کمکت کنه بعدشم بگو مای ...

دقیقا، تازه واسه عید رفته بودن شمال

ازیناهستن که اصلا ررعایت نمیکنن

2706