2733
2734
عنوان

میخوام برم دریا شمال🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه عادتي كردم از دوران كرونا كه فكر كنم روم باقي بمونه اينكه همه خريدها رو ميشورم به نظرم خوبه اگه بعدا تنبلي نكنم بعدا هم ميخوام ادامه بدم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
يه عادتي كردم از دوران كرونا كه فكر كنم روم باقي بمونه اينكه همه خريدها رو ميشورم به نظرم خوبه اگه ب ...

من قبلا هم میشستم اما اب میکشیدم دروغ چرا کف مالی نمیکردم انقدر سختگیرانه که بنظرم خوبه که ادامه بدیمش نشون داد لوازم و وسایل چقدر میتونن عامل انتقال بیماری و کثیفی باشن

یهو دیدی خوردمت😏
2738
من میرم همه ادمارو چه مرد چه زن بغل میکنم میبوسم😞

چه دنیای عجیبی میشه هرکیو تو خیابون میبینی بغل باز کرده و لباشو غنچه کرده با سرعت نور میدوئه سمتت و تو فرااااار😂😂😂😂

یهو دیدی خوردمت😏
چه دنیای عجیبی میشه هرکیو تو خیابون میبینی بغل باز کرده و لباشو غنچه کرده با سرعت نور میدوئه سمتت و ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂جالب میشه عقده کردن بدبختا .اگه هم توآعوشتو باز نکنی یاتف میکنن روت یا یک دستی میزنن بهت😂😂🤦‍♀️

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍