2737
2734
عنوان

زخم

169 بازدید | 44 پست

سلام من دستم زخم شده از پماد الفا استفاده کردم ولی الان جاشون لک قهوه ای مونده  پنج روزه دارم میزنم کسی میدونه چقدر باید استفاده کنم کمکمممم کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم صورتم دو ماه پیش تو تصادف زخمی شد بخیه برداشت الان دوبار کرم درمالیفت وسیکالفیت استاده کردم تاثیرنداشته

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
پماد ادیب درم مصرف کنید.

این چجور پمادیه مطمعنی ج میده؟؟

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
2738
من جراح هستم الفا بزنید و اگر روغن الاغ اصل باشه عالی اگر بهبود نیافتید از پماده استفاده کنید

ببخشین دکتر برام سیکالفیت نوشت گفت دیگه رو این کرم ترمیم کننده دیگه ای نیس ولی الان نزدیک دوماهه اثرنکرده زخمام رنگش تیره شده...یعنی میگی آلفا استفاده کنم میره....اگه هستین عکسشو بدم ببینم

من جراح هستم الفا بزنید و اگر روغن الاغ اصل باشه عالی اگر بهبود نیافتید از پماده استفاده کنید

2706