2737
2734

سلام رفقا 

چندروزه وقتی میخوام با گوگل وارد کاربریم شم میزنه خطای سایت خطای ۵۰۰ و نمیاره 

الان با فایرفکس اومدم 

میشه بگین مشکل از چیه؟کسی براش پیش نیومده؟

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_2    

نی نی یارای گل میشه راهنماییم کنید ☝️❤

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

مال منم همینجوریه خیییییلی وقت بود میخواستم بیام نمیشد با  وی پی انم جواب نمیداد

بعد ادرس سایتو تو تل واسه خودم فرستادم میزنم رو اون میام

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤

کاربریت و ترکوندن 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم همینجوریه خیییییلی وقت بود میخواستم بیام نمیشد با  وی پی انم جواب نمیداد بعد ادرس سایت ...

عه چه جالب بزار منم امتحان کنم

2728
کاربریت و ترکوندن 

ن از اون نیست اگ میترکوندن ک کلا نمیتونستیم بیایم 

الان با همون کاربرییم

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
عه چه جالب بزار منم امتحان کنم

بزن 

/Ninisite.com

ن از اون نیست اگ میترکوندن ک کلا نمیتونستیم بیایم  الان با همون کاربرییم

آخه منم همینجوری بودم عزیزم.. یه حالتی مثل تعلیق.. بعد دوباره برگشتم اونم اینقدر گفتم تا از حالت تعلیق درآوردن.. الان همین کاربریمه

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
آخه منم همینجوری بودم عزیزم.. یه حالتی مثل تعلیق.. بعد دوباره برگشتم اونم اینقدر گفتم تا از حالت تعل ...

خب الان من با مرورگر گوشیم فقط نمیتونم بیام اونو میزنم خطا میده 

کلا کاربریه جدیدم با یه شماره دیگ قبول نمیکنه خطا میده👑🌹

2738
ن از اون نیست اگ میترکوندن ک کلا نمیتونستیم بیایم  الان با همون کاربرییم

الان با تلگرام اومدم 

با خود گوگل یعنی دیگه نمیتونم بیام؟

خب الان من با مرورگر گوشیم فقط نمیتونم بیام اونو میزنم خطا میده  کلا کاربریه جدیدم با یه شماره ...

دقیقا برا منم همین بود... 

الان با تلگرام اومدم  با خود گوگل یعنی دیگه نمیتونم بیام؟

منکه میزنم نمیشه 

باchrome هم امتحان کن👑🌹