2737
2734
اخه احساس میکنم بخاطر نخودی ک میریزیم اصلا نمیشه شبا خورد یا گوشت کوبیده🙄

خوب از قبل میخیسونم .بعد جدا میپزم اخر سر میریزم تو آبگوشت 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم میشه شما هم دستورشو بگی ممنون  

من اول سیبزمینی مرغ هویجو میزارم بپزه بعد که پخت قابلمشو یه اب میگیرم ماکارونیو با بکم نمکو روغو ابلیمو میزارم ۲۰تا۳۰ مین بجوشه.توی این حین اون مواد قبلیم سرد شدن.بعد ابکش میکنم میزارم ابش بره.موادم همهرو مکعبی خورد میکنم باماکارونبا قاتی میکنم خیارشورم با کنسرو ذرتم قاتیش میکنم باید بزاری خوب سرد باشه بعد سسو ابلیمو نمکو فلفل سیاهو اویشن میزنم قاتی میکنم خیلی کمم ماست میزنم که مایونز کمتر بریزم میزارم یه نیم ساعت بمونه تا سسش خورد موادش بره بعد میخورم.اگه داغ باشنو بزنی سسش خیلی جذب مواد میشه خشک میشن بعد هی باید دوباره سس بزنی خوب نمیشن خیلیم چرب میشه گاهیم بجا مرغ تن ماهی میریزم که دیگه اونموقع چون ماهی باماست میگن بده سسشو کامل مایونز میزنم.بازیتونو گوجه هم تزئین میکنم

2738

وای من که ماست درست کردم آمدم دراز کشیدم نمیدونم چرا حالت تعوع دارم سرمعدم هم پیچ میده نمیدونم شام چکار کنم 

عضو گروه رز قرمزبودم💄الان رزبنفشم 💜تاریخ شروع رژیم🏃 ١٤٠٠,9,28 ❤وزن شروع.90,600😥 وزن هفته قبلی80,700  وزن فعلی79,800  خدایا شکرت هدف٧٠💃
وای من که ماست درست کردم آمدم دراز کشیدم نمیدونم چرا حالت تعوع دارم سرمعدم هم پیچ میده نمیدونم شام چ ...

خسته نباشی 

چیزی نیست انشاءالله 

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره...😍
خسته نباشی  چیزی نیست انشاءالله

مرسی مهربون نمیدونم چم شد یک دفعه

عضو گروه رز قرمزبودم💄الان رزبنفشم 💜تاریخ شروع رژیم🏃 ١٤٠٠,9,28 ❤وزن شروع.90,600😥 وزن هفته قبلی80,700  وزن فعلی79,800  خدایا شکرت هدف٧٠💃
2706