2737
2739
من پسرم ازمایش که دادیم کلسیم بدنش پایین بود دکتر بهش شربت کلسی کر داد برای کمبود کلسیمش ولی روی رشد ...

عزيزم كمبود كلسيم علايم ظاهري خاصي داشت؟ يا فقط با آزمايش مشخص شد؟ كلسي كررو چه مدت دادي؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم كمبود كلسيم علايم ظاهري خاصي داشت؟ يا فقط با آزمايش مشخص شد؟ كلسي كررو چه مدت دادي؟

نه علائمی نداشت اصلا 

من چون پسرم کم خونی داره هر سال چکاب میدم تا میزان اهنش و بدونم تو ازمایش یک سالگیش مشخص شد که کمبود کلسیم داشت  دوتا شربت کلسی کر دادم بعد دکترش قطع کرد یه دوره امگا براش نوشت 

الانم که مولتی سانستول برای اشتهاش بهش میدم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

[QUOTE=131175712]آره فدات شم لطف میکنی اگه واسم بزاری[/

⁣🔻افزایش قدکودکان به صورت طبیعی 

🔹خوردن فرنی با زعفران به‌ عنوان دسر

⁣🔹سوپ با عصاره  پای مرغ ظهرها

⁣🔹خوردن شیر با پودر سنجد شبها

⁣🔹خوردن ماست با دارچین عصرها

⁣🔹خوردن هندوانه با زنجبیل صبحها

⁣🔹خوردن  ۱۴ عدد برنج صبح ناشتا

⁣🔹خوردن ۱۰ عدد تخم شنبلیله

⁣🔹خوردن ۱۲ عدد تخم سیاهدانه شبها موقع خواب

⁣🔹خوردن تخم بلدرچین با سالاد جوانه گندم صبحها

⁣🔹سبزیجات: کلم بروکلی،گوجه، اسفناج، هویج، شاهی، لوبیا سبز

⁣🔹میوه ها: توت سیاه، گیلاس

⁣🔹آجیل: تخم کدو،پسته، گردو، فندق

⁣🔹گوشت ها: گوشت گوساله، گوشت بوقلمون

⁣🔹حبوبات: نخود،لپه 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
تخم مرغ یک روز در میون میدم البته تخم بلدرچین ۴تا.میخوره.خوراکش بد نیست..

ببین بادوم هم خیلی تاثیر داره بهش حتما بین وعده های غذاییش بده

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
نه علائمی نداشت اصلا  من چون پسرم کم خونی داره هر سال چکاب میدم تا میزان اهنش و بدونم تو ازمای ...

ممنون عزيزم

2738