2737
2734

من بيمه ارتش دارم و ميخوام زايمان طبيعي بدون درد انجام بدم 

اگه اطلاعاتي از بيمارستان نجميه داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید میپرسم تعویض پد و شیاف گذاشتنم پرستارا انجام میدن یا همراه؟ دکتر بیهوشی خوب بود؟

من بخش وی ای پی بودم جفتشم اره پرستارا عوض میکردن چقدر مهربون و خوش اخلاق بودن حتی دسشویی هم خودشون اومدن بلندم کردن بردن من بیحسی بودم عزیزم کادر اتاق عملشم خیلی مهربونن کلی باهات میگن میخندن استرست کلا میره

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔
ممنون  ولي خيلي از بيمارستان نجميه خوب ننوشتن تو ني ني سايت

فک کنم طبیعی هاش راضی نیستن منم خوندم قبلا 

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔
2738
هزینتون چقدر شد؟ چه سالی؟

خرداد ۹۸ با فیلم برداری و اتاق وی ای پی و دو نفر همراه پنج و پونصد

معمولا بیمارستانای دولتی رو برای طبیعی خییلی سفارش نمیکنن

نجمیه که دولتی نیس

نجمیه که دولتی نیس

بیمارستان نجمیه تهران از جمله بیمارستان‌های عمومی (جنرال) مجهز در تهران است. این بیمارستان در سال 1306 تأسیس گردید. این بیمارستان دارای 133 تخت فعال است 

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
2706