2737
2734
عنوان

بچه ها چقد از من درباره ... کیم هان سو ... میپرسید😩

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 60 پست
من ی پست زدم تو تاپیکی که پربازدید شد حالا از من میپرسن

پس چرا از ما نمیپرسن؟😅😅😅😅

کیم هان سو یه دختریه که تو خواب خیالش دورگه است و تو شهر سئول کره جنوبی زندگی میکنه...اومد اینحا یکم اراجیف انگلیسی و کره ای گفت آخرشم سر فارسی حرف زندنش لو رفت.....آخ وقتی نی نی یار لوش داد چقد من خندیدم🤣🤣🤣🤣

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔
پس چرا از ما نمیپرسن؟😅😅😅😅 کیم هان سو یه دختریه که تو خواب خیالش دورگه است و تو شهر سئول کره جنو ...

چمیدونم چون پستم صفحه اوله هی ریپلای میکنن خسته شدم😣

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا از ما نمیپرسن؟😅😅😅😅 کیم هان سو یه دختریه که تو خواب خیالش دورگه است و تو شهر سئول کره جنو ...

من فکر کردم خودش اعتراف کرده

2728
چمیدونم چون پستم صفحه اوله هی ریپلای میکنن خسته شدم😣

خدایی من از اولش میدونستم دروغ میگه....آخ کسایی که التماسش میکردن درخواست دوستیشون رو قبول کنه یا واتساپ نصب کنه خبرشون بده😂😂😂😂

آدم وقتی تو رویا زندگی میکنه و به بقیه دروغ میگه همینطوری باید کنف بشه....تازه میگه میخوام ثابت کنم ایرانیا خارجی پرستن😂😂😂😂😂

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔
خدایی من از اولش میدونستم دروغ میگه....آخ کسایی که التماسش میکردن درخواست دوستیشون رو قبول کنه یا وا ...

خخخ

منم راهنماییش کردم ی صفحه پست دادم براش😞😝

2738
پست گذاشت نی نی یار؟

آره تو هم تاپیک کیم هانسو قلابی چندبار پست گذاشت....گفت باور نکنیدو آی پیش مال ایرانه....پرسیدن چه شهری گفت بذارید خودش بیاد اعتراف کنه...آخرش هم که اومد عذر خواهی کرد گفت اهل تهرانم و یه مشت دروغ دیگه که توجیح کنه کار مسخره اش رو

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔
آره تو هم تاپیک کیم هانسو قلابی چندبار پست گذاشت....گفت باور نکنیدو آی پیش مال ایرانه....پرسیدن چه ش ...

آهان اون تاپیکو که میگفت ایرانیها قربون خارجیا میرن و تحقیق بود رو دیدم  

لطفا لایک نکنید💚
2706