2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ها ازون بیخیالاس ینی من دارم جیغ جیغ میکنم گلومو جر میدم اون ریلکس میوه میخوره😑

چه بد😂😂

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅
2728
😂😂😍عزیزم  خب بهش بی توجهی کردی حقته😌😂😂

اقا غذاس دیگه یکم دیر وزود شده چ کنم کار دارم اخه😂😂.

ی وقت میبینی نصف شب داره خودشو میماله بهم یعنی من حوصله ام سر رفته پاشو باهام بازی کن😂😂

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
ها ازون بیخیالاس ینی من دارم جیغ جیغ میکنم گلومو جر میدم اون ریلکس میوه میخوره😑

خوش به حالش.همچین ادمای ریلکسی اصن پیر نمیشن ب خدا سعی کن ازش یادبگیری

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
خیلی بده😥 خیلی نازمو میکشه و سعی میکنه دعوا نشه ولی وقتی دعوا بشه هر چیم کُون به زمین بزنم اعتنام ...

اشکال نداره 😂😂دعوا نمک زندگی 

من مجردم زیاد سر در نمیارم😎که بهت مشاوره بدم

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅
2738

خانوم ها اونقدرام پیچیده نیستن..کافیه اولویت قرارش بدین..جلوی جمع از دستپختش تعریف کنین..جلو خونوادتون بخصوص جاریهاش و خواهراتون بهش توجه کنین ...یادتون باشه تو کوچیترین کاراها باهاش مشورت کنید و نظرشو بپرسیدن...بدون مناسبت کادو بخرید..هر از گاهی بهش بگید هوس چه غذایی کرده و واسش درست کنید ...یا وقتی تو آشپزخونه س بجای لم دادن روی مبل برید کنارش و بهش تو کارا کمک کنید...هر روز قربون صدقه ش برید...وقتی خونه نیست بهش زنگ بزنید و بهش بگید که دلتنگشین و خونه بدون اون لطفی نداره  و کلی از اینجور کارا 

فقط وقتی حق رو گفتن دعواشون نکنین😂

نه اتفاقا همیشه جلو من میگه تو راست میگی و نباید این حرفو میگفتن ولی توهم نباید ناراحت بشی چون منظوری ندارن!!!!!!!همیشه مامانش بی منظور میحرفه!!!!مثلا یه بار مامانش بیرون توی حیاط بود من سر نماز بودم صدا میزد کسی نیست چند بارم صدا زد منم خب سر نماز بودم.بعد اومد توی خونه همون طور بلند بلند باخودش مثلا میحرفید و گفت توی این خونه یه آدم نیست جواب بده. منو هم دید ها که توی خونه ام.

اقا غذاس دیگه یکم دیر وزود شده چ کنم کار دارم اخه😂😂. ی وقت میبینی نصف شب داره خودشو میماله بهم یع ...

عیییی فک کنم گربت بامن ی نسبتی داره😑

شایدم من یکم گربم😰😂😂

منم یهو نصف شب هی خودمو میزنم به شوهرم پتو رو میکشم هی تکون تکون میخورم تا آخر بیدار شه 😁

نپرس چرا ک واقعا خودمم نمیدونم😂😂😂

یعنی اگه شما شوهرتون رو پیش مادر خواهرتون کوچیک کنین اونوقت چی

کار درستی نیست باید جلوی طرف دربیاین بهش بی محلی کنین دیگه خونه خانوادش نرین از چیزی محرومش کنین تا طرف متوجه بشه باید مشاوره رفت من خودم هیچ وقت این کارو نکردم ولی طرف مقابلم ... در هر حال شایدم تقابل مثل کاری که من هیچ وقت نکردم

عیییی فک کنم گربت بامن ی نسبتی داره😑 شایدم من یکم گربم😰😂😂 منم یهو نصف شب هی خودمو میزنم به شوه ...

چند سالته ؟ میخوره کم سن باشی؟

خوش به حالش.همچین ادمای ریلکسی اصن پیر نمیشن ب خدا سعی کن ازش یادبگیری

آره بخدا انقد ریلکسه من درست نقطه ی عکسشم نقطه ی کاسه ی صبر اون دیگه برا من ی فنجون شکسته😂

الان یکم بهتر شدم تازه😅

2706