2737
2734
عنوان

دوست دختر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 40 پست
الان نمیگه فقط میبینم ک بعضی از تیپامو خوشش نمیاد درحالی ک اونا رو من جزو بهترین تیپام میدونم عاشق ل ...

ن ن موقع خرید مانتو و لباس با خودش برو و بهش حق انتخاب بده  بذار اون برات امتحان کنه شاید سلیقش بهتر از توئه😉

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
نه به این چیزا فکرنکن، برو انجامش بده حتما هم بهت میاد... مانتوهای خوشگل و گرونتر بخر حالا که شوهرت ...

احتمالا هایلایت کنم

باشگاه ک ن میخوام رشته تربیت بدنی بخونم

مانتوامو همه رو گرون میگیرم ولی اون دوس نداره ی دونه جدید گرفتم اونو دوس داره ک با کتونی میپوشم حرص میخوره خودمو کشتم با این کالج پوشیدم ولی بازم دوس نداره باید برم دو سه مدل کفش بگیرم فعلا ک این مریضی نذاشته

اگه قرار بود همه مثل تو باشن و مثل تو فکر کنن خدا فقط تورو می آفرید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن ن موقع خرید مانتو و لباس با خودش برو و بهش حق انتخاب بده  بذار اون برات امتحان کنه شاید سلیقش ...

بعدشم اگر میخوای سلیقت بهتر بشه و بروز باشی از یک نفری که لباساش و سلیقش خفنه و زبانزده بپرس رمز و راز سلیقشو،،، مثلا چطور مانتو و شلواری خوبه؟ چه رنگی باشن که بهم بیان؟ چه مدل روسری خوبه ، چطور ست کنم و ....

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2728
ن ن موقع خرید مانتو و لباس با خودش برو و بهش حق انتخاب بده  بذار اون برات امتحان کنه شاید سلیقش ...

میبرمش با خودم

چیزایی ک برام انتخاب میکنه رو دوس ندارم‌گاهی.

الان اخرین مانتومو ک خریدم دوس داره ولی باید برم کفش و کیفم براش بگیرم

احتمالا هایلایت کنم باشگاه ک ن میخوام رشته تربیت بدنی بخونم مانتوامو همه رو گرون میگیرم ولی اون دو ...

احتمالا تیپ اسپرت دوست نداره، تیپ سنگین و باکلاس زنونه دوست داره

بعدشم اگر میخوای سلیقت بهتر بشه و بروز باشی از یک نفری که لباساش و سلیقش خفنه و زبانزده بپرس رمز و ر ...

اینارو بلدم تیپامو خیلیا دوس دارن از ی مزون خیلی خوب خرید میکنم همیشه بهترین کاراشو برمیدارم ولی ب سبک سلیقه خودم مثلا مانتوبلند گشاد با کتونی رنگی مختلف میگیرم ابی سبز زرد صورتی ولی خب اون تنگ دوس داره خانومانه معلومه

احتمالا تیپ اسپرت دوست نداره، تیپ سنگین و باکلاس زنونه دوست داره

درسته دقیقا برعکس من.من کتونیامو میزارم ی جا ک خراب نشن اون کفشا و کالجاشو پیرهن مردونه و شلوار پارچه ایاشو دوس داره من لی میپوشم اکثرا شلوار پارچه ایم زمانی میپوشم ک کوتاه باشه بتونم با کتونی بپوشم😁

😭😭😭😭😭خیلی فرقه

2738
درسته دقیقا برعکس من.من کتونیامو میزارم ی جا ک خراب نشن اون کفشا و کالجاشو پیرهن مردونه و شلوار پارچ ...

ببین بنظرم سلیقه شوهرت خیلیم خوبه چون شوهر منم دقیقا همینه، تاحالا کفش کتونی نپوشیده همیشه خدا کت و شلوار... منم مجرد بودم تیپام اسپرت بود ولی وقتی دیدم شوهرم تیپ رسمی و باکلاس دوست داره خب منم همونطوری تیپ میزنم، اتفاقا خیلیم بیشتر بهم میاد و شخصیت میده... مثلا همین امسال مانتوی بلند طوسی روشن با شلوار پارچه ای کوتاه ابی اسمونی و کفش پاشنه بلند خریدم، وقتی پوشیدمش شوهرم کللللی قربون صدقم رفت. بنظر خودمم خیلی خوب بود.... ولی برای پارک و گردش و تفریح تیپ اسپرت با کتونی میزنم که دیگه شوهرم گیرنمیده

ببین بنظرم سلیقه شوهرت خیلیم خوبه چون شوهر منم دقیقا همینه، تاحالا کفش کتونی نپوشیده همیشه خدا کت و ...

ممنون از حرفات.بعد کرونا باید ی خرید برم و یکم انعطاف ب خرج بدم