2733
2739
عنوان

دوست دختر شوهرم

506 بازدید | 40 پست

زمان مجردیش البته

منو شوهرم ۵ سال دوس بودیم ۶ ماه کات با ی دختری دوست شده بود خیلی خوشگل و لوند بود

با کسای دیگم‌دوست شده بودا ولی این دختره با اداهاش و دروغاشو خوشگلیشو فلان یکم طولانی تر باهاش مونده بود حدود ۲ ماه

من لوند نیستم عشوه بلد نیستم قیافه و هیکل و تیپام خوبه ولی دست خودم نیست واقعا نمیتونم مثل این دخترایی ک مو بلوند میکنن خانومانه لباس میپوشن کفشای پاشنه دارو فلان و اینا باشم 

چ کنم

اگه قرار بود همه مثل تو باشن و مثل تو فکر کنن خدا فقط تورو می آفرید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه خودت انتخاب کردی 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728

حتما شوهرت شمارا بیشتر از اونا قبول داشته ک باهاتون ازدواج کرده

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738
خودت باش ...

خو اخه این ازش خوشش اومده بود اون موقع ها ک دوس بودیم بعد قضیه ی اون دختره بهم ی بار گفت شیطون باش یکم ناز کن و اینا هنوز حرفاش یادمه

کی گفته موبلوندا همشون لوند و خوشگلن؟؟؟؟؟

ن اینکه فقط بلوندا چون اون دختره موهاش بور و طلایی بود تو ذهنمه

خودت باش عزیزم اگه اینطوری نبودی نمی تونی ادا اونا را هم در بیاری هر کسی یه جور میگرده طرز لباس پوشیدن حرف زدنش یه طور قرار نیس که همه مث هم باشند خودت خیلی بع اون خانم فکر نکن که ناخواسته فکر شوهرت درگیر اون میشه 😊

حتما براش جذاب بودی که تو رو انتخاب کرده .... خودتو دوست داشته باش

خب چون من دوستش بودم ۵ ۶ سال کنار هم بودیم من مث اونا نبودم اون دختره دروغ گو بود با همه بود

2706