2726
عنوان

اونایی ک لاغر کردن بیان(خواهششش)

176 بازدید | 14 پست

خیلی خستم از چاقی

میخوام دخترمو همین روزا از شیر بگیرم و رژیم سرسختمو شروع کنم

بیاین بگین چکار کنم داره حالم از خودم بهم میخوره

دوست دارم زودتر به نتیجه برسم

شکمم خیلی گندس

صورتمم زیادی پره میخوام لاغر تر بشه

وزنم ۸۲ قد ۱۶۶

🦋فقط خدا🦋

من قدم ۱۶۰

وزنم ۸۰

من که گرد تر به نظر‌میام نسبت به تو .باز‌ ۶ سانت یه وجب اینا  یلندتر از‌منی

همچین گفتی‌گفتم ۲۰۰ کیلویی

😥😥😥تو این قرنطینه میشه به نظرت؟

خدا لعنتشون کنه که همه جا بستس.باشگاه ها و ...

🧕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چجوری چاق شدی اینو بگو منم استفاده کنم😂

من لاغری دیوونم کرده

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .
2728
من قدم ۱۶۰ وزنم ۸۰ من که گرد تر به نظر‌میام نسبت به تو .باز‌ ۶ سانت یه وجب اینا  یلندتر از‌من ...

اره میشه من دیگه داره حالم بهم میخوره ازین اضافه وزن

عاخع شکمم هم خیلی بزرگه سزارینی بودم

🦋فقط خدا🦋

سعی کن خودتو ب کم خوردن عادت بدی خیلی سالمتر و لاغر تر میشی مثلا اگه برنج میخوری فقط ب یه کفگیر و نیم اکتفا کن با چند قاشق خورشت سبزیجات همیشه  بخور نون هم اندازه دو سه کفه دست یا اینکه صبونتو مفصل بخور نهارنخور شامم خیلی سبک بخور

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدید?postId=130524333

بیا تاپیک بامدادخمار راهنماییت میکنن

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️

سلام قبل غذا یه عدد سیب بخور 

صبحانه حتما بخور روزی بیست دقیقه هم ورزش هوازی شب هم غذای سنگین نخور

وزنت زیاده عزیزم باعرض معذرت

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺍﺳﺖ . ﻣﺤﮑﻮﻡ، ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﺖ؛ ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺷﻮﺩ، ﻣﺴﻮﻭﻟﯿﺖ ﻫﻤﻪ ﺍﻋﻤﺎﻟﺶ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺳﺖ..سارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدید?postId=130524333

بیا تاپیک بامدادخمار راهنماییت میکنن

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️
2706