2726
عنوان

این لب بنظرتون پروتز هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3329 بازدید | 184 پست
آره خیلی هم با ناز و شیک حرف میزنه بعد من انگار یکی دنبالم کرده اینقد تند میحرفم😏

وای چرا انقدر خودتو مقایسه میکنی🤨🤨🤨🤨 یه خورده اعتماد بنفس داشته باش 😐❤ توم اگه دوس داری و نیازه یه کارایی واسه صورتت بکن مثل اون ، زیباییش هر چی هست به نظرم طبیعی نیست زیبایی که با عمل بیاد حسودی نداره هیچ ، تمسخر هم داره ، بعدش لبش به نظر من اونقدرام خوشگل نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای چرا انقدر خودتو مقایسه میکنی🤨🤨🤨🤨 یه خورده اعتماد بنفس داشته باش 😐❤ توم اگه دوس داری و نیازه ...

اصلا خوشکل نیس  شبیه لب چیدن   تو سریال  عشق حرف حالیش نمیشه😐🤣

وای چرا انقدر خودتو مقایسه میکنی🤨🤨🤨🤨 یه خورده اعتماد بنفس داشته باش 😐❤ توم اگه دوس داری و نیازه ...

😢😢

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
کل صورتش عالیه بدون هیچ کرمم دیدمش خیلی صافه صورتش چشماش خوشگله هیکلش همه جوری خوبه  بعد من 😑 ...

خب عزیزم هر کس یه قشنگی داره بخدا من خودم هم صورت قشنگی دارم هم اندامم فوق العاده است تا حالا هیچکس بهم نگفته خوب نیستی اما خب گاهی وقتا هم یه کسیو ببینم از قیافش خوشم بیاد واسش لهله میزنم این حسو اکثر خانوما دارن به هم حتی وقتی هم که خیلی بی نقصن

اصلا خوشکل نیس  شبیه لب چیدن   تو سریال  عشق حرف حالیش نمیشه😐🤣

کی؟

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
خب عزیزم هر کس یه قشنگی داره بخدا من خودم هم صورت قشنگی دارم هم اندامم فوق العاده است تا حالا هیچکس ...

من دماغمم قرینه نیس لامصب بد نیستما ولی این خیلی نازه😔

2706