2733
2734
عنوان

همسایم بچه هفتمشو بارداره

1615 بازدید | 108 پست

خدا به خودش و بچش سلامتی بده ان شا الله سی سالشه سه تا پسر داره سه تا هم دختر بچه اولش دختره کلاس پنجمه اخری هم پسره که یه سال و سه چهار ماهشه ..‌ الانم میگه بارداره کلیم استاتوس در مورد بارداری و منتظر نی نی بودن گذاشته خیلی ذوق داره ظاهرا🤭

من که کل کرک و پرم یجا ریخت🙃

تو چیکار اون داری

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ اعصابی 

همسایه بغلی ما همش بچش زوزه میکشه من رد دادم نمیتونم تحمل کنم 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
2738

پولدارن ؟

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

درسته ک شرایط یکم ناامن هست ولی خوش ب حال اون بچه هاش و بچه های اون بچه ها چ خانواده شلوغ و پرجمعیتی بشن به به😍 ایشالا سلامت باشن

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706