2733
2734
عنوان

احتمال خطا در ان تی و جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 6104 بازدید | 44 پست
به من دوازده هفته و یک روز گفت به احتمال قوی دختره اما تو هفته هجده گفت قطعی پسره الانم پسرم خوابیده ...

خداحفظش کنه

اطرافیان من که کلا همه تو ان تی درست دراومد بخاطرهمین میگم کمتر اشتباه پیش میاد 

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ب من گفت۸۰پسر ولی دختر بود

مردشور ببره تشخیص دادنشونو ... به نظر من تا انومالی نباید بگن

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
به من دوازده هفته و یک روز گفت به احتمال قوی دختره اما تو هفته هجده گفت قطعی پسره الانم پسرم خوابیده ...

عزیزم خدا حفظش کنه ... به من گفت ۶۰ ..۷۰ درصد دختر احتمال میدم ولی احتمالی ۱۰۰درصد نیست 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2731
احتمالش هست فعلا چیزی نخر بعدا که مطمئن شدی خرید کن

نه فعلا هیچی نمیخرم تا مطمین بشم

بچه چندمته  ان تی همون سیزده هفته میرن؟ انومالی چند هفته؟

بچه اولم ... اره .. انومالی ۱۸ هفته

2738
انشالله به سلامتی باشه و دلت شاد

مرسی عزیزم ... 💙💚💛💜

من بعد اومدم به دکتر زنان گفتم...آنقدر عصبانی شد گفت اصلا جنسیت تو هفته دوازده مشخص نیست

راس میگن سر خیلیا اینجور میاد ... من پیش متخصص سونو که نرفتم .. دکتر خودم سونوم کرد.. حالا دیگه نمیدونم هرچی خدا بخواد

الهی سلامت باشه و به دل خوش بیاد بغلت

فدات بشم عزیزم ممنون از محبتت

جای معتبر رفتین؟

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2706