2726
عنوان

خانما با ناز کشیدنتون پرو نمیشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 89 پست
ی کاربر بود اینجا خیلی حرفش درست بود میگفت مردا با هزارتا التماس و خواهش میبرنت سر سفره عقد بعدش دی ...

دقیقا🤐

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پرو که میشیم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
دقیقا🤐

اینم شانس مایه

❌من واسم عشقت مرد💔 ❌من واسم خنده مرد💔❌ روز خوش ندیدم بعد تو💔❌من فقط صفر و صدم حد وسطم مرد💔❌من واسم رفیق مرد💔❌قلبم شد قبرستون وقتی کندم توش قبرتو💔❌یه روح شدم من به کل💔❌دستات دیگه دستای قدیم نی💔❌میده بوی غریبه ها رو💔دلم راه رفتنو میخاد....کنارت شب چقد خوبه...یه دل دارم توی سینه همون واس تو میکوبه...دلم موی تو رو میخاد...دلم روی تو میخاد....دلم بوی تورو میخاد😓.....هرکی دره شه سه دره... امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...گومبه مه یار بازیگره...هنوزم بهترین پسر تو این شهری تو.... هنوزم دلم میخاد اون لبای لعنتی تو هنوزم بهترین هدیه ی طبیعی تو هنوزم نفهمیدم چرا باهام قهری تو..هنو هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم منم هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم.در واقع بهشت وسط جهنم میدونی بذر رو کاشت....تماشای تو در واقع تماشای بهشته....در واقع بدن تو دستات خودش خانواده کشور و عشقه شدی جام جهانی وسط خونم شدی تنها انرژی که باهاش زنده بمونم در واقع من اصن عاشق اینم با تو توی زندون بمونم....منو دور از همه شهر و مردم کن...❌خَلآص❌
2728
اره واقعا چرااا....

چون دیگ مطمئن میشن ما مال خودشونیم هرکاری کنن بازم از دستمون نمیدن

❌من واسم عشقت مرد💔 ❌من واسم خنده مرد💔❌ روز خوش ندیدم بعد تو💔❌من فقط صفر و صدم حد وسطم مرد💔❌من واسم رفیق مرد💔❌قلبم شد قبرستون وقتی کندم توش قبرتو💔❌یه روح شدم من به کل💔❌دستات دیگه دستای قدیم نی💔❌میده بوی غریبه ها رو💔دلم راه رفتنو میخاد....کنارت شب چقد خوبه...یه دل دارم توی سینه همون واس تو میکوبه...دلم موی تو رو میخاد...دلم روی تو میخاد....دلم بوی تورو میخاد😓.....هرکی دره شه سه دره... امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...گومبه مه یار بازیگره...هنوزم بهترین پسر تو این شهری تو.... هنوزم دلم میخاد اون لبای لعنتی تو هنوزم بهترین هدیه ی طبیعی تو هنوزم نفهمیدم چرا باهام قهری تو..هنو هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم منم هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم.در واقع بهشت وسط جهنم میدونی بذر رو کاشت....تماشای تو در واقع تماشای بهشته....در واقع بدن تو دستات خودش خانواده کشور و عشقه شدی جام جهانی وسط خونم شدی تنها انرژی که باهاش زنده بمونم در واقع من اصن عاشق اینم با تو توی زندون بمونم....منو دور از همه شهر و مردم کن...❌خَلآص❌

مهم اینه که وقتی شوهزتم شد نازتو بکشه اولشو که همه ناز میکشن مهم خرشون‌که وقتی از پل گذشت چه حوری بشن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

البت ما خودمون فک میکنیم لوس نمیشیم ولی از نظر مردا خیلیم لوس میشیم

چون اون هر وق بهم میگ تو جیگر منی با اینک خودم فک میکنم لوس نیستم ولی میگ چرا هر وق اینو میگم دم در میاری

عجیبه🤪

استارتر شما که مردی بگو چرا وقتی باهزارسختی کسی به دست میارین بعدش بی محلی میکنید؟؟؟

ولا همه مردا که اینجوری نیستند،در کل عشق و عاشقی و حرفای رمانتیک زدن بیشتر تو همون روزهای اول جلوه میکنه، ولی مردا بعد از ازدواج هم علاقشون رو به نحوی دیگه نشون میدن و خیلی احساسی بازی در نمیارن که بقیه بهشون انگ زن ذلیلی رو بزنن

سلام

من تاپیک های قبلیتونو خوندم

اگه منظورتون نازکشیدن یا مغرور بود جلوی اون دختره فامیلتونه، ک فک نکنم با مغرور بودن کاری پیش ببرین. نازکشیدنم نباید جوری باشه ک خودتو خوار و ذلیل نشون بدی. کسی فک نکنم از مردای ذلیل خوششون بیاد. من فکر میکنم شما تحربشو نداشتین و بلد نیستین. 

باید نازشو بکشی. ن خودتو کوچیک نشون بدی.

و این ک چرا اصلا خواستگاری نمیری؟

اول سعی کن شرایط خوبی برا خودت ایجاد کنی.

حتما شرایط خوب رو ایجاد کن بعد برو خواستگاری. چون اون آقای پدر، هر چقدر شما رو دوست هم داشته باشه، نمیاد دخترشو بده ب کسی ک حداقل های ازدواجم نداره.

شرایطت ک اکی شد با خانواده برو خواستگاری.

اگه جوابش منفی بود و درنهایت بازم نشد ک بشه، برو ی دختز دیگه رو انتخاب کن.

موفق باشین

سلام من تاپیک های قبلیتونو خوندم اگه منظورتون نازکشیدن یا مغرور بود جلوی اون دختره فامیلتونه، ک فک ...

مرسی از اینکه تایپک های قبلیمو خوندی، اره من شرایط ازدواج رو فعلا ندارم و نمیخوام هول زده با این موضوع برخورد کنم، ولی یک راه حلی میخواستم که تا شرایطم خوب میشه بتونم دل اون دخترو اگه شد به دست بیارم

سلام من تاپیک های قبلیتونو خوندم اگه منظورتون نازکشیدن یا مغرور بود جلوی اون دختره فامیلتونه، ک فک ...

سلام از جوابتون خیلی ممنونم، با اینکه من منظورمو واضح نگفتم و همه درباره زندگی متاهلی گفتند شما به خوبی منظورمو گرفتی و وقت گذاشتی تایپکمو خوندی خیلی سپاس گذارم

اگر امکانش هست کمک بیشتری از شما بخوام

2706