2733
2739
عنوان

بیاین یکم امیدوارم کنین....

67 بازدید | 6 پست

سلام ..چنوقتی بابا بزرگم مریض بود مامانم وبابام وداداشمم هی میرفتن سرزدنش ..روزی که بردنش بیمارستان تستش منفی بود ...امروز اسهال داشته دوباره تستش کردن +شده...من میترسم ...نکنه خانوادم گرفتن...هی نپرسین کجا کدوم شهر ...همدان

نگران نباش عزیزم بابابزرگ منم همینجوری شد

چیزی نیست ایشالا

بابای منم هر روز خونشون بوده کاراشونو میکرده ولی الان حالش خوبه

دکترا هم گفتن تا علائمی نداشته باشی لازم نیست نگران باشی

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

بد ب دلت راه نده ولی شما و خانواده اگر امکانش هست قرنطینه بشید 

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نگران نباش عزیزم بابابزرگ منم همینجوری شد چیزی نیست ایشالا بابای منم هر روز خونشون بوده کاراشونو م ...

بابا بزرگت خوب شد؟الان چن روزه میگذره؟علایم نداشتین؟

از پنج شنبه بیمارستانه

نه هنوز که علائمی نداریم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

الان بهتره حالش