شاید لیاقتت رو نداشته  و خدا حیفش اومده تو مال اون بشی

تا کی با این حرفا خودمو گول بزنم دوستم😔 ۲۵ سالمه ولی هیچوقت نتونستم عشقِ دوطرفه رو تجربه کنم افسردگی گرفنم دیگه 

( خداوند شبانِ من است )
مجازی کلاس نزاشتن هنوز برامون جزوه و اسلاید فقط فرستادن دولتی

ماتاحالا هیچ کلاسی نداشیتم موندم ازچی میخوان امتحان بگیرن

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واقعادوستش دارم اونونمیدونم ولی خوب من ی کاری کردم که به مشکل برخوردیم الانم اون دنبتل جبرانه....

خب بهش فرصت بده ببین چطوری جبران میکنه

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
2728
ماتاحالا هیچ کلاسی نداشیتم موندم ازچی میخوان امتحان بگیرن

گرفتاری شدیما

نمیدونم حرص این کرونا رو بخورم یا حرص درسامو

فک کن اگه ترم کنسل بشه کارشناسیم ۵ ساله میشه 😫😫

نصف مردم دنیا شب که میشه فکر می کنن دلتنگن💔 
تا کی با این حرفا خودمو گول بزنم دوستم😔 ۲۵ سالمه ولی هیچوقت نتونستم عشقِ دوطرفه رو تجربه کنم افسردگ ...

منکه از تو خیلیییی بزرگترم و تجربه نکردم 

به پیشرفتت فکر کن 

و دور عشق و عاشقی رو خط بکش فعلا این رو تو برنامه زندگیت نذار  یه هدف دیگه را دنبالش باش 

به یه چیز دیگه نتیجه بده

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!

یکی زنگ بزنه بگه یه خونه پیدا شده واسه اجاره

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
گرفتاری شدیما نمیدونم حرص این کرونا رو بخورم یا حرص درسامو فک کن اگه ترم کنسل بشه کارشناسیم ۵ ساله ...

وای خدااااا هیچیییی از این ترسناک تر نیستتت....ولی فک‌نکنم کنسل کنن خیالت راحت باهمین فرمون ادامه میدن

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
2706