2733
2734

تو این وضعیت اصلا به صلاح نیست 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 

امسال قصد داشتم برای دومی 

اما  فعلا کنسل کردم .تا ببینم چجور میشه .اینجور پیش بره ک دیگه اصلا نمیخوام .دخترم ۵سالشه

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️
2731

من تصمیم ب اقدام گرفتم حتی یبار جلوگیری نداشتیم ولی همسرم همکاری نمیکنه و بچه نمیخاد یدونه بچه دوساله دارم و میخام دومی بیارم

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
من تصمیم ب اقدام گرفتم حتی یبار جلوگیری نداشتیم ولی همسرم همکاری نمیکنه و بچه نمیخاد یدونه بچه دوسال ...

به خاطر این شرایط مشکل ندارید ؟ چون ادم باردار شه باید بره ازمایش خون و سونو و ...... 

2738

یک اقدامی 🖑

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

من😢

دلم نی نی میخواد

هفت ماه پیش پسرمو بی دلیل تو هفته ۳۸بارداری از دست دادم دکتر گفت شش ماه صبر کن و بعد اقدام کن

دقیقا بعد از شش ماه کرونا اومد

چقدر روزشماری میکردم که اقدام کنم

حالا منصرف شدم

میخوام زار بزنم یعنی

به خاطر این شرایط مشکل ندارید ؟ چون ادم باردار شه باید بره ازمایش خون و سونو و ...... 

خیلی خطرناکه رفتو امد تو بیمارستان وآزمایشگاه وسونو گرافی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
من😢 دلم نی نی میخواد هفت ماه پیش پسرمو بی دلیل تو هفته ۳۸بارداری از دست دادم دکتر گفت شش ماه صبر ...

اخی

خدا ان شاالله بهت دوقلو بده

میدونم چقدر سختی کشیدی.

خدا خودت بهت بچه های خوب و سالم بده

من خودم سقط زیاد کردم ولی بچه دارم الان.اقدام کن بابا.نترس

چند وقت اقدام داری 

پنجمین ماهه عزیزم شما چی؟

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.
2706