2733
2734

آره من . دقیقا صبحش دوتا خوردم. بخیال خودم فک کردم دیگه تموم. اوفیش . چند هفته گذشت یکی از آشناها اومده بود خونمون. من تکرر ادرار داشتم همش جلو مهمون پام تو دسشویی بود . سوال کرد ک بارداری ؟ منم خو خنگول . گفتم ن بابا . ی بار از دستمون در رفت زود اورژانسی خوردم مطمعنم باردار نیستم. گف خب خونریزی کردی ؟ منم گفتم ن. بعد گفت ک مبارکه پ بارداری . جدی باردار بودم. اوایل عروسیم بوذ اعصابم خووووورد شده بود آخه همه برنامه هام بهم ریخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یعنی شما هم قرص استفاده کردی با دارشدی؟من پریود نشدم و فقط تم یه روز لک قهوه ای دیدم قرصن استفاده کردم یعنی منم باردارم ؟بچه اتون بدنیا اومد ؟شکر خدا سالم بود

وخدایی که به شدت کافیست بهم دیگه دعا کنیم باهم دیگه بخندیم به هم دیگه نخندیم 
چند ساعت بعد خوردم ماه پیش

وای اگه خونریزی نکردی پس بارداری . بیبی بزن . من الان پسرم ی سالو نیمشه کاملا سالم بدنیا اومد. نترس از ماما ک سوال کردم گف ۴ هفته اول چون جفت هنوز ارتباط خونی پیدا نکرده با بدن ، قرصا روی بچه تاثیر بد نمیزارن

2738
وای اگه خونریزی نکردی پس بارداری . بیبی بزن . من الان پسرم ی سالو نیمشه کاملا سالم بدنیا اومد. نترس ...

وای راس میگی عجب من اخه یه پسر دارم ولی پری نشدم نمیدونم یعنی امکان داره چی بگم 

وای اگه خونریزی نکردی پس بارداری . بیبی بزن . من الان پسرم ی سالو نیمشه کاملا سالم بدنیا اومد. نترس ...

ببین شما کی قرص استفاده کردی ؟و یه سوال دیگع روز تخمک گذاری باش میدونی احتمال دختر و پسر شدن 

آره من موعدم همش منتظر بودم آخه درد پریودی هم میشدم میگفتم لابد فردا میاد دیگه‌. وقتی اون آشنامون او ...

ای بابا توکل بخدا دیگع راسی دوره ات چطور بوذ چند روز از پریودت گذشته بود چندم به چندم میشدی؟

ببین شما کی قرص استفاده کردی ؟و یه سوال دیگع روز تخمک گذاری باش میدونی احتمال دختر و پسر شدن 

من ی جا خوندم ک اگه ۴ روز قبل تخمک گذاری نزدیکی کنین بعد تو این ۴ روز دیگه رابطه نباشه احتمال دختر شدن بالا میره . چون اسپرمایی ک حاوی پسرن زودتر میمیرن

ای بابا توکل بخدا دیگع راسی دوره ات چطور بوذ چند روز از پریودت گذشته بود چندم به چندم میشدی؟

من ۵ اسفند ۹۶ اولین روز آخرین پ بود. بعد تا ۱۰ فروردین منتظر شدم نیومد. یادمه ۱۷ فروردین جواب آزمایش بتامو رفتم گرفتم. من پریودیم همیشه منظم بوده حتی بعده زایمانمم مرتب بوده

پسرت چند سالشه؟ 

پسرم واقعا خدا خواسته بود ک بدنیا بیاد آخه تا بیبی زدم کلی چای زعفرون هروز میخوردیمو آویشن دم میکردم چون سرما خورده بودم و هم اینکه پ بشم . واسه همین معتقدم ک حتما پسرم قراره ی شخص مفید و مهم بشه ک خدا اییییین همه سعی کرده هرجور شده بوجود بیاد

تو هم اینجور فک کن 

چون بچه های نخواسته بهترین بچه ها میشن

2706