2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو دوران بارداری چطوری به خودتون می رسین ؟ ادم خیلی باحال میشه 

وای من شاید نهایت هفته ای یا بار اگه خیلی به خودم فشار بیارم پاشم به خودم برسم قبلا همش به خودم میرسیدم همش بی حالم خسته ام بی حوصله ام ادم وقتی به خودش نمیرسه افسرده میشه 

تو دوران بارداری چطوری به خودتون می رسین ؟ ادم خیلی باحال میشه 

والا بااین وضعیت که نمیشه یه اصلاح صورت انجام داد چجوری باید به خودمون برسیم🤪😂من تازه امروز داشتم فکرمیکردم اگه تا یکی دوماه دیگه همه جا تعطیل باشه من همه ی لباسام برام تنگه

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
والا بااین وضعیت که نمیشه یه اصلاح صورت انجام داد چجوری باید به خودمون برسیم🤪😂من تازه امروز داشتم ...

من تو حموم نمی تونم زیاد بمونم تا اصلاح کنم 

خدایا پسرمو از چشم بد به دور کن 🧿
2738
حالا خودم هیچی غصم میگیره نکنه وسایلای بچه رم باید اینترنتی خرید😭

وای اره من اینقد اعصابم خرد بود نمیتونم برم چیزی بخرم ۲ تیکه لباس سفارش دادم‌ دیگه امیدم اینه شر مریضی کنده شه با عشق برم برا بچه ام خرید کنم

وای اره من اینقد اعصابم خرد بود نمیتونم برم چیزی بخرم ۲ تیکه لباس سفارش دادم‌ دیگه امیدم اینه شر مری ...

بزرگترین غصه منم همینه عاشق خرید سیسمونی بودم ازقبل مخصوصا ذوق و شوق داشتم چیزای دخترونه قشنگ بردارم

کاخ آرزوهام نابودشد😂

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2706