2726
ببین وقتی یکی بهت بدی کرده و آسیب زده و شما همچنان دنبالش باشی یا دوست داشته باشی برگرده پیشت حتی اگ ...

حرفات کاملا درسته ولی منظورم از بدی هاش بی عرضگیش و سادگیش و بی سیاستیش بود که اینا ناخواسته باعث میشد من اذیت بشم نمیتونم کامل برات توضیح بدم زیاده ،

ولی شرایطم خیلی تاثیر داره من دختری ام که به شدت کمبود محبت داشتم با هیچ کسم دوست نشدم وقتی خودش  وارد زندگیم شد دیگه دنیا برام گلستون شد خیلی بهم توجه کرد و احترام گذاشت فقط آخرش با سادگیش همه چیو خراب کرد احساس میکنم که حق دارم فراموشش نکنم به این زودیا ولی خودم تصمیمشو دارم به هر حال باید فراموش کنم مجبورم ☹ حالا نظرتو بگو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفات کاملا درسته ولی منظورم از بدی هاش بی عرضگیش و سادگیش و بی سیاستیش بود که اینا ناخواسته باعث می ...

ببین حالا به هر دلیلی شما را ناراحت کرده و این حس رو برات باقی گذاشته و الان تنها شدی، پس باید فراموشش کنی اکثر ادما شرایط شما رو تجربه کردن اصلا ناراحت نباش، انشالا یه ادم بهتر میاد تو زندگیت و به این روزات میخندی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
ببین حالا به هر دلیلی شما را ناراحت کرده و این حس رو برات باقی گذاشته و الان تنها شدی، پس باید فرامو ...

مرسی عزیزم درسته شاید اصلا به قول شما عزت نفسم کمه خودم خبر ندارم فک کنم چی میگن بهش مهر طلبم 

ممنونم از راهنماییت ❤💋

2728
مرسی عزیزم درسته شاید اصلا به قول شما عزت نفسم کمه خودم خبر ندارم فک کنم چی میگن بهش مهر طلبم  ...

قربونت عزیزم❤️😘

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
نگفتم که علاق نداره داشت ولی خیلی بی سیاست و بیعرضه بود اتفاقا اون بود که اول از من خوشش اومد باورت ...

اتفاقا سیاست و عرضه داره که حاضر نشد خانوادشو بخاطر یه دختر کنار بزاره

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
پس بگو بیچاره شدم که 😭

ادم واقعا داغوون میشه از کاراشون و یاد اوریش ولی ن از فکرش میرن بیرون ن از زندگیشون . همشم در حال قیاس با بقیه اس 😑😑😑

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)