2726

یه ساعت پیش کیک درشت کردم گند زدم سوزوندم الان یکی  دیگه  درست کردم میخام تو قالب سیلیکونی بزارم لطفا بگین زیر کیک چی بریزم ک اخرش به راحای از قالب جداشه و اینکه دمای فرگازم چقد باشه که نسوزه رو ۱۸۰ درجه بود

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

ارده بزن

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روغن ب کناره و ته ظرف بزن بعد روش آرد بپاش ازد اصافی رو خالی کن بهد راحت جدا میشه.درجه هم بستگی ب نوع کیکت داره نمیدونم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

من تجربه قالب سیلیکونی ندارم تو قالب فلزی هم ۱۶۰ خوبه ۴۰ دقیقه شعله ی پایین.بعد ۴۰ دقیقه یه چوب کبریت فرو کن توش اگه کیک به چوب کبریت نچسبید پخته س.اگر چسبید زمان بیشتری بده.

2706