2737
2734
عنوان

چقدر دوره زمونه عوض شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 22 پست

۲ سال پیش دریا بودم با شوهرم دوتا دختره داشتن رد میشدن یکیشون به شوهرم گفت قدتو بخورم

منو میگی سگ شده بودم دلم میخاس جرش شدم شوهرم مثل اسب میخندید هی میگفت ول کن سارا قدرمنو بدون خوش شانسی منو داری

گفتم گه نخور بیا بریم منم عین تو لخت بگردم ۶۰۰ نفر میوفتم دنبالم قاطی بودما

I am a queen because I have a cute mad king

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲ سال پیش دریا بودم با شوهرم دوتا دختره داشتن رد میشدن یکیشون به شوهرم گفت قدتو بخورم منو میگی سگ ش ...

حسابی اعتماد ب نفس گرفته ها😂👌

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
2728
😂😂😂بابا زور داره جلو چشت یه دختر به شوهرت نخ بده

حق میدم بهت ولی یه کم خودت رو میذاشتی جاش اون دختر به شوهرت اعتماد به نفس داذه با یه تعریف اما تو اعتماد به نفسشو شکستی به نظرت تو بودی کدوم رو انتخاب میکردی خیانت از همینجور چیزهای کوچیک شروع میشه به نظرم با یه تعریف و یا شوخی میتونستی خودتو بیشتر تو دلش جاکنی مثلا من اگه بودم با یه حالت ناز کردن و شیطونی میگفتم عزیزم انقدر جذابی که این جذابیتت داره منو اذیت میکنه و مطمینم شوهرم هم فقط به خاطر اون حرفم بیشتر حواسش به خودش میشد 

حق میدم بهت ولی یه کم خودت رو میذاشتی جاش اون دختر به شوهرت اعتماد به نفس داذه با یه تعریف اما تو اع ...

شوهرم من یه ادمه با قد ۱۹۴ و سیکس پک و بازوی گنده

که صبح تا شب باشگاهه هیچ کاری نمیکنه

انقدری جذاب هست که خودش میدونه من از روی عاشقی قاطی کردم

وگرنه هرجایی راه میریم همه خیره میشن به شوهرم

I am a queen because I have a cute mad king
2738