2726
عنوان

کیا تو دعوا شوهرشون اسم طلاق میاره

922 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها من تازگیا با شوهرم بحثم یا یه دعوای کوچیکی میشه سریع میگه ما به درد هم نمیخوریمو یه روزی  که دیر نیس به اخر خط میرسیم طلاقت میدم از این حرفا بعدش یادش میره اشتی میکنیم شما چطورین؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طلاق گرفتم ۱ ماه پیش

ولی اوایل من تک دعواها میگفتم

و اخرا اون و واقعا هم طلاق میخواست

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
2728

من که میدونم هر چیزی شوخی شوخی جدی میشه در ضمن من مردم نزار پر رو بش مرد پر رو بشه هر کار میکنه گفت یه بار دیگه بگو عرضه نداری اصلا هم کوتاه نیا تا اروم بشه

امپراطور احساس

حرف زشتیه.اسمشم توزندگیتون نباشه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

والا ما گاهی که دعوامون میشه این منم از جدایی میگم اون از این حرفا نمیزنه خوبم نیست گفتنش روی مردا رو میتونه باز کنه دست خودم نیست کفرمو در میاره میگم اونم گفتنی میگه چه ربطی به طلاق داره. ناراحت میشه میگم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
من که میدونم هر چیزی شوخی شوخی جدی میشه در ضمن من مردم نزار پر رو بش مرد پر رو بشه هر کار میکنه گفت ...

اگه میگفت طلاق میدم میگفتم بفرما

اینکه تا ایراد میگیرم میگه طلاق بگیر

نمیدونم چجور بشونمش سرجاش

راهنمایی کن

2706