2726
عنوان

کیا شوهراشون مخالف رانندگیشونن

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 107 پست

وا اصلا این مردارو درک نمیکنم ب جای اینکه افتخار کنه سرکوب میکنه 

نمیخوام تعریف کنم ولی من دوتا آزمون رو بار اول قبول شدم شوهرم کیف کرده بود پوزشو ب همه میداد 😂

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب حرفش گوش نده هر چیزی ک دوس داریو برو یاد بگیر نذار ذهنتو با این افکار مسموم پر کنه،بگو رانندگی زن ...

افکار مسموم رو خوب امدی قشنگ بلایی به سرت میاره که یه دقیقه تو خونه بشینی احساس گناه بهت دست بده 

2728

من شوهرم فقط می گه خودتو می کشی منو بدبخت می کنی 

هر دفعه ام ماشینو بر می دارم می گه 

اگه کسیو زدی کشتی 

من نمیام التماس کنم رضایت بگیرما  

انقدر گفت گفت 

منم دیگه بی خیال شدم 

گفتم انقدر میگه آخر سرم میاد 

نمی دونم والا😐😐😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

والا به نفع خودشونه که یاد بگیری رانندگی کلی از کارها رو خودت انحام میدی ، من خودم میترسیدم و دوست نداشتم رانندگی شوهرم برعکس اینقدرررر اصرار کرد و خودش منو راه انداخت چون محل کار خودش هم نزدیکه پیاده میره الان ماشین کلا زیر پای منه و خیلییییی خوشحالم بهذحرفش گوش دادم 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

دوست منم شوهرش نميذاره رانندگي كنه ميگه رانندگي سخته و اعصاب ميخاد هرجا بخواي خودم ميبرم ميارمت

ولي من مجردم يه ماشينمون دست منه

منم دوست داشتم ي شوهر مثل شوهر دوستم داشتم والا

نه خداروشکر ، فقط.میگه تو وقتی رانندکی میکنی برای من فحش درست میکنی ،میگه فحش میدن که چرا ماشین دادن دست تو

واقعا رانندگیم اقتضاح هست

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706