2737
2734
عنوان

از تو یخچال ترامادول۲۰۰وبوپرنورفین پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 40 پست
عزبز طرف میره تا دم دار نمیتونن ثابت کنن که اون قاتل بوده تو با دو بسته میخوای ثابت بکنی مرد جماعت ز ...

من شوهرم مصرف میکنه.خودم دیدم یواشکی میخورد.خیلی هم بهش با گریه با زبون گفتم.میگه یه مدت میخورم دیگه نمیخورم.ولی من باور نمیکنم.ببخشید میشه کسی که مصرب میکنه جون بچشو قسم بخوره؟من انقدر زندگیم داره خراب میشه که دارم به جدایی بعد ده سال فک میکنم

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این قرصا هیچکدوم دست نخوردن

شوهرت معتاد نیست

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عه عزیز این چه حرفیه خدا بزرگه من بعنوان داداش بزرگت گفتم ها نخواستم از زندگی ناامیدت کنم ببخشین

خواهشن که شما همجنس شوهر من هستین بگین چه خاکی تو سرم کنم.چند ساله بهش شک دارم یبار بدون اینکه بفهمه تا بیرون خونه تعقیبش کردم بعد دیدم تا سوار ماشین شد انداخت طه قرصی تو دهنش.بخدا داشتم میمردم.اومدم با زبون بهش گفتم کمکت میکنم بزاری کنار.تازه بهم پرید که تو فکرت مریضه.ببخشید گفت من گیاهی خوردم.بخدا راصیم بره زیر ماشین بمیره خیلی ادیتم میکنه

2728
من شوهرم مصرف میکنه.خودم دیدم یواشکی میخورد.خیلی هم بهش با گریه با زبون گفتم.میگه یه مدت میخورم دیگه ...

عزیز بالا هم گفتم اولا آدم عادی رابطه ش نهایتا پانزده دقیقه یه ساعت باشه تابلوعه چیزی زده یا کلا رابطه نداره در ضمن عزیز ببین برای ترک ترامادول اول باید تریاک بکشی بعدا بری کمپ تا ترک کنی الکی نیست از شیشه بدتره این بی صاحاب ترکش مگه الکیه سیگار رو نمیشه ترک کرد به این راحتی عقل داری دیگه 

امپراطور احساس
زرنگ باش یا ترکش بده یا تموم کن بقران جای خواهر دونستم بهت گفتم گناه داری ترامادول از شیشه بدتره رگر ...

شوهر من فقط میگه نمطخوم ولی تابلو فیافش.من باید چیکار کنم

عزیز بالا هم گفتم اولا آدم عادی رابطه ش نهایتا پانزده دقیقه یه ساعت باشه تابلوعه چیزی زده یا کلا راب ...

بنطرتون به خانوادش بگم..خودم دیگه از پسش بر نمیام.

2738
بمیرم برات سخته چی بگم 

واقعا شما اقا هستین.‌‌...تورو خدا اگه تجربشو دارین کمکم کنید.پسری هست که ابرو داره نمیخوام ابروش بره ولی چند ساله که فهمیدم بخدا نگفتم به هیچکسی.ولی تا کی تنهایی زجر بکشم.یوقتایی بهم خیلی بد دهنی میکنه اون موقس که از زنده بودنم بیزار میشم.

من سر درنیاوردم کلا این طرف شوهرته یا دوست پسرته میتوننی قشنگ توضیح بدی لطفا 

نه این چه حرفیه.شوهرمه.میگم ایشون ادم آبرو داریه میترسم به کسی بگم.موندم چیکار کنم

نمیدونم بهش اس دادم ک من چطور زنگ نزنم الان او دوتا دوستتو فش ندم گفت فقط میام خونه حرف میزنیم 

اگه ترامادول بخوره مثل من بدبخت میشی خونمو تو شیشه کرده.انقدر ادم محبتیو خوبی بود.الان مثل شمره

2706