2726

اینارو میگم

تو تاپیکا خییلی شگفت زده شده بودید.دلیلش اینه:

-×|✖️ چشم ما آدما دارای شبکیه هست

این شبکیه، تفسیر رنگ هارو برعهده داره...

حالا این به کنار... خود شبکیه هم سلول های میله‌ای، دایره ای و مخروطی شکل داره که یه ظاهر بافت مانند به قسمت رنگی چشم میبخشه

-×| حالا سلول های مخروطی، رنگ رو میبینن

-×| سلول های میله ای هم سایه رو

-×| اما اون مخروطی شکل ها زمانی وارد عمل میشن که نور کافی وارد چشم بشه پسسس:

-×| وقتی که شما اون لباس رو سفید میبینین یعنی سلولای مخروطی شکل، نور کافی رو دریافت میکنه

و یکی دیگه آبی میبینه یعنی چشمش نور کافی دریافت نمیکنه

=))))

اولی طوسی ابی

دومی سبز  تقریبا

سومی هم ابی و زیتونی مانند

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس‌چشمم‌نور‌کافی‌در‌یافت‌نمیکنه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2728

اولی آبی و مشکی. 

دومی طوسی و فیروزه ای. 

سومی آبی  تیره و مشکی.

شماها چه رنگ می‌بینید؟؟ 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

+بیاین بگم دلیلش چیه🥴😂😂

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
اولی آبی و مشکی.  دومی طوسی و فیروزه ای.  سومی آبی  تیره و مشکی. شماها چه رنگ می‌ب ...

یا خدا مشکی ک نیستن😟😟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ممکنه یکی چشای منو سبز ببینه یکی آبی اسمونی؟

یادم نمیاد امضاتون بخشی از کدوم رمان بود. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

من همیشه فکر میکنم از کجا معلوم رنگ سبزی که برای من تعریف شده شما هم اونو همون رنگی میبینی شاید از اول چیزی که مامانم رنگ ابی میدیده بهم معرفی کرده من سبز ببینم یکی دیگه طلایی🤔

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2706