2410
2553
عنوان

واردا به گل و گیاه بیان لطفا

175 بازدید | 18 پست

سلام مرسی که اومدین. بوته گل رزم شته زده چیکارش کنم؟ 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن گوگل میگه چیکار کنی 

گوگل زیاد قابل اعتماد نیست

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2720
نمیدونم چه سمی خوبه بزنی از پیج های گل ووگیاه بپرسی بهتره عزیزگ

ممنون

گوگل زیاد قابل اعتماد نیست

سم شته باید بگیری عزیزم

باید بری اینجاها ک لوازم کشاورزی و سموم کشاورزی میفروشن تهیه کنی

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
سم شته باید بگیری عزیزم باید بری اینجاها ک لوازم کشاورزی و سموم کشاورزی میفروشن تهیه کنی

مرسی گلم. اره سم دیازینون هست ولی شاید برای خودمون خطرناک باشه؛ به هرحال تو فضای خونه پخش میشه دیگه

2714
مرسی گلم. اره سم دیازینون هست ولی شاید برای خودمون خطرناک باشه؛ به هرحال تو فضای خونه پخش میشه دیگه

خواهش

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
سلام ببخشید پیج خودم ج ندادم  داغون برامن صفت ناچیزیه! ببخشیدمن کسی لایک نمیکنم ج نمیدم  ...

خواهش میکنم .امیدوارم حال دلتون خوب شه🙂

خوب!!!؟ چه جمله غریبی

یه روزی میاد که به این حال الانتون می‌خندین ..همه چی میگذره

یه جمله میخاسم بگم واینجانمیتونم بنویسم 

من صحبت شخصی با کسی ندارم چیزی هست همینجا بگید

2706