2733
2734
عنوان

دو بار اورژانسي خوردم تو يك ماه

121 بازدید | 14 پست

سلام ديروز تاپيك زدم كسي جوابم نداد ١٢ روز پيش اورژانسي خوردم اما پريود نشدم ولي تمام حالتاي پريود داشتم ديروز اومديم نزديكي داشته باشيم شايد پريود شم اما 😫😫😫ديگه داشتم از استرس ميموردم امروز دلو زدم به دريا يه قرص ديگه خوردم خيلي ميترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ديروز رابطه داشتم كه باز خرابكاري شد

زمان تخمک گذاریت رو نمیدونی لا اقل تو اون دوران بدون حلوگیری رابطه نداشته باشین؟

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
زمان تخمک گذاریت رو نمیدونی لا اقل تو اون دوران بدون حلوگیری رابطه نداشته باشین؟

چرا ابا معمولا پريودام مرتبه ديروز روز ٢١ سيكلم بود خيلي بعيد ميدونم چيزي باشه اما ترسيدم ديگه خوردم چون از قبليه ١٢ روز ميگذره و من پرس نشدم

چرا ابا معمولا پريودام مرتبه ديروز روز ٢١ سيكلم بود خيلي بعيد ميدونم چيزي باشه اما ترسيدم ديگه خوردم ...

تخمدانهاتو نابود می کنی. از کاندوم استفاده کنین

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

چرا این کارو کردی هر وقت پریودت  عقب افتاد از آمپول پروژسترون  استفاده کن  قرص اورژانسی هم از زمان رابطه تا ۷۲ ساعت بعد باید بخوری والا  هیچ تاثیری نداره . ی تست بارداری بده اگر منفی بود زعفران دم کن مثل چایی روزی سه بار بخور  معجزه میکنه روز بعدش پریودی  باور کن 

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
چرا ابا معمولا پريودام مرتبه ديروز روز ٢١ سيكلم بود خيلي بعيد ميدونم چيزي باشه اما ترسيدم ديگه خوردم ...

داغون میشه بدنت سالی یه دونه مجاز هس بخوری از این به بعد بیشتر مراقب باشید 

پریود بهم ریخته بخاطر همین قرص هاس

خدایا شکرت 🙏🏻
تست زدم منفيه زعفرونم هرچي خوردم پريود نشدم

ی دکتر برو نکنه مشکلی داشته باشی.  من خودم بارها برام پیش اومده پریودمم نامنظم بود زعفرون خوردم سریع پری شدم 

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
2706