2737
2734

دخترم ۲۰ ماهشه شدیددددد وابسته سینس از دیدوز غروب استارتو زدم یه تیکه مو چسبوندم به سینم ترسید ولی معلوم بود خیلی دلش میخاد ولی میترسید نزدیک نیومد هردفه ام که میاد سمتم میگه اخ اخ منم تاییدش میکنم تا وقت خواب خوب بود ولی موقع خواب شد انقد گریه و جیع و شیون زد مجبور شدم بدم بهش تا همین سینه رو گذاشتم دهنش خابید تا صبح دوبار دیگه ام خورد دوباره از صبح مو چسبوندم سمتم نیومد تا الان که خواب ظهرش بود تا سینخ رو دید کلی ذوق کرد خورد و خابید من یع کاره دیگه ام که کردم اینه جای خابشو عوض کردم و خودمم نزدیکش دیگه نمیخابم تا بوی منو احساس نکنه حالل الان خیلی دلواپسم چون به هرطریقی شده شیر روزو میتونم قطع کنم ولی موقع خوابش و نیمه شبا نمیدونم بل این روش تدریجی میتونم اونم بگیرم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب بچه رو اذیت نکن فعلا یه مدت سینه روز رو نده قطع کن کم‌کم‌ خودشم عادت میکنه از سرش میفته

خب دارم همینکارو میکنم کلا روز,نمیدم فقط موقع خواب طهر و شب و نیمه شب

اینجوری که عذابش میدی.میزاری خوب گریه کنه بعد بهش میدی

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

من فقط شباشیرش میدم 14ماهشه دخترمنم خیلی دوس داره ولی میدونم شیش ماه دیگه پدرمودرمیاره براشبا😔

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2738
چرا نزاشتی دو سالش کامل بشه منم بیست ماهی گرفتم ولی الان همض میگم چه دوره ای‌بود حیف شد دیگه تکرار ن ...

نه همینم لحطه شماری میکردم از پاییزز پارسال که زودتر ۲۰ماهش,بشه من بگیرمش چون سختمه واقعا

من پسر اولم رو اول روزا گرفتم بعد شبها.دومی رو همین.دیروز بهش شیر ندادم.اما شب تو خواب چرا.البته تلخک استفاده کردم گفتم ببین بو بد میده اومد بو کرد چندشش شد.البته چند بار بازم تکرار کرد.دیشب هم تا ۴و نیم نخوابید‌.موقع خواب اذیت میشه

من فقط شباشیرش میدم 14ماهشه دخترمنم خیلی دوس داره ولی میدونم شیش ماه دیگه پدرمودرمیاره براشبا😔

روزا چی?موقع خواب ظهرش به نظرتون کم کم ول میکنن شیر شبو با این روش?

میگن دخترا سختتر دل از شیر میکنن

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
من پسر اولم رو اول روزا گرفتم بعد شبها.دومی رو همین.دیروز بهش شیر ندادم.اما شب تو خواب چرا.البته تلخ ...

من فقط یه ساعت تونستم دووم بیارم انقد جیع و زجه زد به هق هق افتاد تا گذاشتم دهنش,بیهوش شد

اینحوری شیردادن که هروقت گریه کنه شیربدی طول میکشه چون یاد گرفته جیغ بکشه شیر بدی دختر منم همین بود به سینم رژلب قرمز زدم واقعا فکرد زخم شده بود دیگه سمتم نیومد رژلب قرمز بزن

2706