2737
2734
عنوان

گوشیم یهو قاطی کرده چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نم نکشیده؟آبی چیزی روش ریخته باشه. من گوشیم اینجوری شد چندساعت  گذاشتمش توی برنج خشک درست شد

الکل زدم بهش دیروز پریروز

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
ببخشید من گوشیم یه مدته صفحش خود به خود عوض میشه ممکنه هک شده باشم؟؟

سلام

منظورتون والپیپر هست؟
هوآوی هست؟

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
ویروسی شده یا مشکل نرم افزاری پیدا کرده.  باطریش رو بردار چند ساعت دیگه روشن کن اگه بازم نیامد ...

وای یعنی راهی نداره برنامه هام پاک نشن خیلی نیازشون دارم  

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
سلام مدل گوشیتون رو بفرمایید

سامسونگ a3هست چهارپنج ساله دارم هیچ وقت اینجوری نبوده

اره هواوی هست ،منظورم عکس صفحه هست ،عکس خودم میذارم ولی چنذ روز یه بار عوض میشه یه عکس از خود گوشی ج ...

نه مال منم عوض میشه مشکلی نیست

2738
منظورم این نیست که تنظیم کرده بعشم عکس صفحه عوض بشه ها چون میشه خودت تنظیم کنی،مال من یهویی عوض میشه ...

نمیدونم دقیق 

مال شما چجوری عوض میشه ،خودتون تنظیم کردین؟

اره مربوط به لانچر گوشیمه

2706