2726
عنوان

گوشیم یهو قاطی کرده چکارکنم

507 بازدید | 50 پست

صبح دستم بود اولش که یکم کلمات روتایپ میکردم متوجه شدم خیلی گیرمیکنه بعدش یهو خاموش شد وروشنش که کردم فقط اسم ومدل گوشیم روصفحش مونده ونه خاموش میشه ونه هیچکاردیگه کسی میدونه چش شد

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی نگرانم اطلاعات تلگرام وواتساپم اینا پاک بشن تمام اموزشام داخلشن

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

نم نکشیده؟آبی چیزی روش ریخته باشه. من گوشیم اینجوری شد چندساعت  گذاشتمش توی برنج خشک درست شد

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ویروسی شده یا مشکل نرم افزاری پیدا کرده. 

باطریش رو بردار چند ساعت دیگه روشن کن اگه بازم نیامد بالا. باید ببری درستش کنه اما اگه اومد واست بالا 

برو تو قسمت تنظیمات بازگشت به کارخانه بزن. همه عکس. فیلم و برنامه هات حذف میشه ولی به جاش گوشیت درست میشه و دیگه اینجوری نمیشه♥️🌹

ویروسی شده یا مشکل نرم افزاری پیدا کرده.  باطریش رو بردار چند ساعت دیگه روشن کن اگه بازم نیامد ...

ازینایی که باتریش نمیشه برداشت خب 

2706