2737
2734
عنوان

بچه ی جاریم😩😩بچه ی من🤐🤐🤤چیکار کنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 47 پست

پسره وا چه توقعی داری دخترا زودتر عقلی میشن پسر با دختر خیل فرق داره اذیتش نکن تازه اون جاریتم اشتباه میکنه سن یادگیری بچه از 6 سالگی قبل ازاون اجبار نباید باشه هرچی دوس داشت 

دلم میخواد اینم یه چیزی یاد بگیره

عزیزم پسر منم همینجوره ۳سالشه خودش بدون اینکه من بخام بهش یاد بدم شمردن و همه رنگها و .... رو بلده

ولی فقط عاشق شیطونی و کشتی گرفتنه😁

ولی دخترم اصلا اینجوری شیطون نبود

در کل اکثر خترا و پسرا این فرق رو دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که میگید خیییلی باهوشه ولی چیزی یاد نمیگیره میوفتم یاد اون پسره که میگفت یاد میگیرما ولی فراموش میکنم😂

خب باهوشی به چیزاییه که یاد میگیره اگه چیزی یاد نگیره دیگه باهوشیش کجا بود😑😑😑

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2731

عزیزم همه ی بچه ها که مثل هم نیست

ضمنا اینو هم در نظر بگیر که اون دختره و بچه شما پسر

برا آینده اش غصه بخور و تربیتش کن نه برای چشم و هم چشمی 

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

عزیزم😍خواهرزاده منم اینجوریه سه سالشه میاد پیش شوهرم میگه الان زنتو میزنم از قصد میگه که این بیفته به جونش باهاش کشتی بگیره😂😂😂

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
این که میگید خیییلی باهوشه ولی چیزی یاد نمیگیره میوفتم یاد اون پسره که میگفت یاد میگیرما ولی فراموش ...

امیرعباس کچلیک😂😂😂😂 واااای عزیییزم

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
این که میگید خیییلی باهوشه ولی چیزی یاد نمیگیره میوفتم یاد اون پسره که میگفت یاد میگیرما ولی فراموش ...

نه اینجوری نیست.گاهی شیطنت بیش از حد بچه نمیذاره که چیزی یاد بگیره..و اینکه استعداد هر کس فرق میکنه..و در کل مقایسه دختر و پسر کاملا مقایسه اشتباهیه..دو جنس متفاوتن.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

قرار نیست که همه ی بچه ها شاهنامه خون بشن و شعر وقصه بگن.بچه رو ببر اون سمتی که علاقه داره .ببر کلاس ورزشی مثلا.اگه استعدادش رو پرورش ندی و رو علایق خودت تمرکز کنی بهش ظلم کردی.

جوجه رنگی کوشولو مقداری از نیش زبونت کم کن...نه برو مطالعه کن یه کم...اینطور نیست که هر کس باهوشه بیشتر یاد بگیره 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

استارتر ببخشید عزیزم چله ی حدیث کساء داریم 15 نفر مونده که تکمیل بشه

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
جوجه رنگی کوشولو مقداری از نیش زبونت کم کن...نه برو مطالعه کن یه کم...اینطور نیست که هر کس باهوشه بی ...

نیش نبود واقعیت بود عزیزم

باهوشی بدون استعداد فایده ای نداره

شما هم استعداد درست بچتو پیدا کن

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2706