2737
2734

اون دختره مال من پسره هم سن هستن اون ده روز از بچه ی من کوچیکتره...الان ۳۳ماهشونه اون تا میشینه شونصد تا قصه تعریف میکنه حتی از شاهنامه😲☹

اما پسر من فقط بزن بزن و پریدن و افتادن و حرفای قلمبه زدن و کشتی گرفتن باهمه چیز و الان ۸ روزه پدرم دراومده تا قصه ی حسنی رو یاد بگیره ولی فقط از کل قصه ی حسنی فقط بگه حسنی زدش حسنی شکستش داد حسنی همه رو داغون کرد😓🤐😐😩😣😶🤐🤤خیلی ی ی ی باهوشه ها به خدا از خودم نمیگم ولی نمیدونم چرا اینقدر بی علاقست یه چیز یاد بگیره...فقط دنبال کسیه باهاش کشتی بگیره و روش بپره و....

چیکار کنم 

حسودیم میاد😩

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

دلم میخواد اینم یه چیزی یاد بگیره

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

جمسیتشون فرق داره خواهر الکی مقایسشون نکن دختر خاصیتش تو بل بل زبونی و شعر خوندن پسرم هاشق ورزش و زور ازماییی مق اینه قابلمه بدی و عروسک بگی خودتو سرگرم کن دختر توش تخیلی مهمون بازی میکنه پسر هم تللش میکنه در نهایتم با عروسک جنگ خیالی نه خودت و اذیت من نه بچه رو متناسب با جنسیت و علایقش پرورشش بده

بچه برادرشوهر منم‌همینجوریه 

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

شعرهای کودکانه براش بذارید 

ورزش کودکانه با اهنگ های خارجی هم هستن اینجوری انرژیش صرف ورزش میشه و بهتر میتونه زبان انگلیسی رو یاد بگیره در بزرگسالیش

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
دلم میخواد اینم یه چیزی یاد بگیره

خب پسرا اینجورین

بعدم اینکه فردا میره مدرسه

دلتدردمیکنه الکی ذهنش رو مشغول کنی؟؟؟

بذاربچگی کنه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

عزیزم خداروشکر.فک کردم فقط پسر من اینجوریه!فقط ماشیناشو میاره باهم تصادف کنن پلیس بیاد جریمه کنه.یا اتیش بگیره اتش نشانی بیاد.یا امبولانس و...فکرش فقط حول تصادف میچرخه.

البته خیلی چیزا بلده.یادگیریش خوبه ولی تصادف ماشینا از سرش نمیفته.

من همین یه دونه ام!
2706