2737
2734

اضافه کنم که این گیاه کاملا از بین رفته بود زمانی که به من دادن من اصلاحش کردم و تازه داره جوونه میزنه؛الان دیدم نوک دوتا از برگهاش اینجوریه

من عاشق خدام😍و خدا عاشق من❤

چه خاکی داخلش ریختین؟فکر کنم خاکش خیلی سنگینه

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا گل باید ب محیط جدید عادت کنه منم اول گلام ک آوردم خونه چند تاشون برگاش زرد شد ولی الان خوب شدن خاکت هم انگار گل شده خاک گلخونه بریز ک شنی باشه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2738
کلا گل باید ب محیط جدید عادت کنه منم اول گلام ک آوردم خونه چند تاشون برگاش زرد شد ولی الان خوب شدن خ ...

دیروز زیاد بهش اب دادم فکر کنم

شایدزیاداب دادی.ریشش پوسیده شاید.درش بیارازخاک ریششونگاکن اگه هنوززنده باشه بزارش تواب یکم خودشودرست کنه.خاکشم خاک برگ بگیر.بعداهروقت کاشتیش زمانی ابیاری کن که خاکش خشک شده.هرسه چهارروزیباریکم اب بده.

خاک سنگین دقیقا به چی میگن

ببنید خاک این مدل  گلها باید 80 درصد ماسه شسته شده و 20 درصد کود برگ باشه اگه خاک خالی باغچه بریزین گل نمیتونه خوب ریشه بزنه و ضعیف میشه و حتی ممکنه خراب بشه

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
شایدزیاداب دادی.ریشش پوسیده شاید.درش بیارازخاک ریششونگاکن اگه هنوززنده باشه بزارش تواب یکم خودشودرست ...

دیروز بهش اب زیاد دادم غرق آب شد؛میشه توی تاپیکای قبلیم عکسش رو نگاه کنین که اولش چجوری بود؟من ازون گلدون جابه جاش کردم؛بعدش جوونه زد

2706