2733
2734
عنوان

کدوم کارگزاری خوبه؟

204 بازدید | 13 پست

دوستانی ک تجربه بورس دارن،تو کدوم کارگزاری اسم بنویسم ب نظرتون؟ 

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آگاه رتبه اول خدمات رسانی به مشتریاشو داره

ممنون. اموزش مجازی داره؟ اگر داره کیفیتش چطوره؟ برا ورود ب بورس کافی هست؟ 

بله آموزش مجازی رایگان داره .کیفیت عالی .من خودم از اونجا یاد گرفتم 

تحلیل بلدی؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738
بله

در مورد خنصیر میتونی تحلیل بگی؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
باید برم ابزار بندازم و وظعیت مالی و فاندامنتالشو بررسی کنم .

هر موقع وقت کردی ممنون می شم. اخه شنیدم می خواد راه ختور رو بره. واسه همین می خوام بدونم درسته یا نه. چند ماه درجا زده و تو اصلاح بوده امروز مثبت ۵ رو خورد. 

بله آموزش مجازی رایگان داره .کیفیت عالی .من خودم از اونجا یاد گرفتم 

یعنی هر چی لازم بوده رایگان اموزش دادن؟ من از کجا باید شروع کنم. یک مقدار کمی اطلاعات اولیه درحد خیلی مختصر دارم. ولی تحلیل بلد نیستم. تازه میخوام وارد بورس بشم. فعلا فقط کدسجام روگرفتم