2733
2734

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خدایی فاز اینایی ک برا تاپیک های داغ گزارش میزنن رو درک نمیکردم الان برگام ریخت اخه تاپیک لاغری رو چرا ترکوندن😑🤦‍♀️

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

چون حسود زیاده گلم..

جالبه با اینکه اینهمه ادم  نی نی یارها را تک کرده، اصلا جواب نمیدن

بعدش توی تاپیک مسخره سریع حاضر میشن و ریپ میکنن..🤦‍♀️

احتمال داره خود نی نی یارها ، مشکل شخصی دارن و هی تاپیک بامداد را میترکونه...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من فقط خواستم لاغر کنم همین 🙁🙁

گلم فعلا اینجاییم تا ببینیم چی میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4159571/واقعا-ک-ینی-چی?postId=131147098

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸