2726
صد درصد😂وگرنه چرا بقیه اینحوری نیستن همون خاستگار برا نفر بعدی ک رفتن با کله قبول کردن😂

واقعا خیلی شرایط سختیه من خیلی دوست دارم زود ازدواج کنم اصلا اهل رل زدن نیستم واسه همین بشدت نیاز دارم یکی کنارم باشه، ب حق این ساعت انشالله زود ازدواج میکنیم🙏🏻

خرداد میشم27

خانم عذر میخوام که به عنوان یه پسر دخالت میکنم.

شما تازه الان سنتون برای ازدواج داره ایده ال میشه و درک درستی از ازدواج و ایده ال ها و توقعات از همسرتون پیدا میکنید.

نمیگم هر کس تو سن پایین ازدواج میکنه حتما شکست میخوره و...ولی 90 درصدشون شناخت درست ندارن و اگر به مشکل نخوردن،یا هنوز اول راهن و یا تک و توک شانسی بوده ولی الان شما میتونید با چشم باز و با احتمال پیروزی زیاد،انتخاب کنید.

امیدوارم خوشبخت بشید.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا خیلی شرایط سختیه من خیلی دوست دارم زود ازدواج کنم اصلا اهل رل زدن نیستم واسه همین بشدت نیاز دا ...

منم در نظر داشته بااش😂😂😂

👑🌹

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
واقعا خیلی شرایط سختیه من خیلی دوست دارم زود ازدواج کنم اصلا اهل رل زدن نیستم واسه همین بشدت نیاز دا ...

ان شاالله عزیزم بزودی همسر خوب نصیبت بشه 💗

توکل برخدایت کن💗کفایت میکند حتما
2728
توام ان شاالله تاج واقعی عروسی بزاری رو سرت گل دختر

مررررسی 😘😍😍😍👑🌹

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
خانم عذر میخوام که به عنوان یه پسر دخالت میکنم. شما تازه الان سنتون برای ازدواج داره ایده ال میشه و ...

سلام خواهش میکنم

چی بگم...

ممنون🌷

توکل برخدایت کن💗کفایت میکند حتما

یکی بود همینجا گفت سر سال تحویل موقع دعا سال تحویل بری جلو آینه موهاتو شونه کنی سریع بختت باز میشه

من تعجبیدم ولی گفت خودش امتحان کرده شده

اگه عجله نداری تا سال1400 صبر کن  

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

منکه فک کنم نیمه ی گم شده ای ندارم اگرم وجود داشته شهید هسته ای شده و دیگه نیست😁

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              

واقعا زندگی مجردی سخته

بخصوص برای ما آقایون

از شما خانوما کسی انتظاری نداره که حتی سالها پیش خانوادتون بمونید

ولی ما باید مستقل بشیم

رفتار و نگاه دیگران روی ماها بیشتر سنگینی میکنه

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
2706