2410
2553
عنوان

چرا اصلا حوصله بچه مو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 38 پست

اونهايي كه بچه ندارن راحت ميتونن نظر بدن من قبل بچه دار شدنم عاشق بچه بودم چقدر انرژي براي بچه خاي مردم داشتم اسي به نظرم گاهي طبيعيه اما يه مادر وقتي شاده كه ميبينه حوصله به خرج داده و از مادر بودنش راضيه وقتي شاده كه ميبينه داره با بچه اش بازي ميكنه و بچه قهقهه ميزنه وقتي ميبيني بي حوصله اي اينا رو به خودت ياد آوري كن كمي با خودتحرف بزن يادت بياد چه روزاي سخت تري رو گذروندي اونوقت كمي حالت بهتر ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستشویی توو حیاطه؟ من پسرمو گرفتم از پوشک البته واسه ما توو خونس

نه بابا تو خونه ست ولی خب هوا گرم بشه بهتره 

چطوری گرفتی گل پسرت رو؟چند وقتشه؟

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده
اونهايي كه بچه ندارن راحت ميتونن نظر بدن من قبل بچه دار شدنم عاشق بچه بودم چقدر انرژي براي بچه خاي م ...

چقدر عالی گفتی من اصلا تو فامیل معروف بودم به عاشق بچه بودن انقدر که دوس داشتم اما بچه خود آدم فرق میکنه دردسر داره خیلی

درست گفتی کاملا ممنون💜

2456
نه بابا تو خونه ست ولی خب هوا گرم بشه بهتره  چطوری گرفتی گل پسرت رو؟چند وقتشه؟

دوسال و چهارماهشه

به سختی گرفتم اما بالاخره همکاری کرد چندباری توو خونه کارشو کرد فرشم نجس شد حالا انشاالله چندوقت دیگه میدم بیرون بشورن

⁦(✷‿✷)⁩

استارتر جون با اجازت و معذرت فراوان..🥰⚘

خانوما دخترم ترس از مدفوع کردن پیدا کرده تازگیا..پوشکیه ولی میترسه بخاطر همین یبوست هم گرفته شدیدا ..راهکاری دارین انجام بدم؟؟؟

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
استارتر جون با اجازت و معذرت فراوان..🥰⚘ خانوما دخترم ترس از مدفوع کردن پیدا کرده تازگیا..پوشکیه ول ...

عزیزم یه تاپیک جدا بزن تا بیشتر ببینن جواب سوالت رو بدن

2714