2703
2553
عنوان

تورو خدا کمک کنید خسته شدم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو شهر ما کسی جداشه انگار قتل انجام داده مردم خیلی بهش طعنه و... میزنن زندگیو جهنم میکنن خانواده منم ...

نمیتونی جدا زندگی کنی

نامزدی ک چیزی نیست

یه بار قتل کردی اینبارم روش

والا

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

اگه میتونی جداشوب کسیم نگوک کمکت کنه خودت همه کاراتوکن کاری نداره ی دادگاه توافقی برین جداشدین ۱۰جلسه مشاوره میزارن حداقل اگه نخاستی طلاق بگیری مشاوره هاش خوبه  برین بلکه خوب بشه اخلاقش بعدشم ک مشاوره دادگاه درجریان باشن  واسه طلاقت راحتت تری پرونده داری دیگه 

2456
شمام در دوران نامزدی از این حرفا میزد بهتون؟

ن اینطوری اماوخب بشدددت عصبی و بدبین بود ...کارم شده بود گریه ...

کم گم سعی کردم با محبت و احترام بهش نزدیک شم اعتمادشو جلب کنم ...الان خیلی بهتر شده اما بلزم اگ عصبییی بشه فش میده ...ولی خیلی دوسم داره و الان قرار گذاشتیم ک دیگ بحثمون شد جفتمون ساکت شیم ک ب فش کاری نرسه ...با توجه ب اینک ازدواج دومته کوتاه نیا تمام تلاشتو بکن دلشو بدست بیاری ....سخته اما شدنیه 

قدم ب قدم ....تمام ادما ی عیبی دارن الان هسر قبلیت معتاد بود این بد دهنه ممکنه بعدی مثلااااا چشم چرون باشه یا خسیس باشه یا هرچی ...گل بی عیب خداست پس سعی کن اون مشکل رو حل کنی تحمل و سیاستتو ببر بالا 

2714

عقدنکردین ک خوبه بهم بزن باع 

ب مامانت خاهری داداشی بابات بگوباهرکدوم راحتتری ب مامانت بگوک ب بقیه خانواده بگه تموم چراخودتوبدبخت میکنی نترس ازهیچی زندگیتودوباره خراب نکن فرصت خوبیه امروز باهاشون حرف بزن 

هه... بابام؟ بابام اصلا حمایت نمیکنه بچه هاشو اصلا

شما الان خودت میتونی تنها تصمیم بگیری واسه خودت، کسی حق دخالت نداره، تمومش کن، سالی که نکوست از بهارش پیداست، سنی نداری، ان شاء الله شوهر خوب گیرت میاد

🌼🤍🌼

لخت دختر چرا همش اشتباه انتخاب می‌کنی چشاتو بازکن همون اول الانم نامزدیتوبهم بزن

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
لخت دختر چرا همش اشتباه انتخاب می‌کنی چشاتو بازکن همون اول الانم نامزدیتوبهم بزن

منظورم اخه دختر بود

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2706