2410
2553
عنوان

تورو خدا کمک کنید خسته شدم😞

597 بازدید | 32 پست

من یبار ازدواج کردم شوهرم معتادشد و جداشدم بیست سالمه دو سه ماهیه نامزد کردم دوباره اما نامزدم خیلی فحاشی میکنه همش بهم میگه مثل سگ میزنمت و عنتری و.. خیلی بد و بیرا میگه اصلا یکدرصدم نگید جداشو چون برام ممکن نیس اما واقعا خستم گاهی به سرم میزنه خودکشی کنم خیلی شرایط بدی دارم توروخدا چیکارکنم یکی راهنمایی کنه 😭

نامزدی ک جدا شدن چطو امکان نداره

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم همسرم همینطور بود اوایل الان خیلی بهتر شده ...

فقط محبت محبت احترام احترام ....با خودت قرار بزار مثلا ۴۰ روز رو اعصابش نری فقط محبت کنی احترام بزاری اگ تغییر مثبت داشت ک‌هیچ اگ نه جدا شو ....

نامزدی ک جدا شدن چطو امکان نداره

تو شهر ما کسی جداشه انگار قتل انجام داده مردم خیلی بهش طعنه و... میزنن زندگیو جهنم میکنن خانواده منم کسی نیس پشتم باشه چون یبار جداشدم😔😔😔

وای راست میگه بهم بزن عزیزم چرا یک اشتباه رو دوباره میخوای تکرار کنی دختر این کارا چیه ب خانوادت بگو‌نمیخوام تا زنگ بزنند چیزاشم پس بده وای خدایا عزیزم تورو خدا فکر خودت باش بدبخت خودت نکن دوباره 

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید
2706