1711
1714
عنوان

تورو خدا کمک کنید خسته شدم😞

408 بازدید | 32 پست

من یبار ازدواج کردم شوهرم معتادشد و جداشدم بیست سالمه دو سه ماهیه نامزد کردم دوباره اما نامزدم خیلی فحاشی میکنه همش بهم میگه مثل سگ میزنمت و عنتری و.. خیلی بد و بیرا میگه اصلا یکدرصدم نگید جداشو چون برام ممکن نیس اما واقعا خستم گاهی به سرم میزنه خودکشی کنم خیلی شرایط بدی دارم توروخدا چیکارکنم یکی راهنمایی کنه 😭

نامزدی ک جدا شدن چطو امکان نداره

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

منم همسرم همینطور بود اوایل الان خیلی بهتر شده ...

فقط محبت محبت احترام احترام ....با خودت قرار بزار مثلا ۴۰ روز رو اعصابش نری فقط محبت کنی احترام بزاری اگ تغییر مثبت داشت ک‌هیچ اگ نه جدا شو ....

حال بد این روزام نتیجه ی کدوم اعمالمه ....؟!
1710
نامزدی ک جدا شدن چطو امکان نداره

تو شهر ما کسی جداشه انگار قتل انجام داده مردم خیلی بهش طعنه و... میزنن زندگیو جهنم میکنن خانواده منم کسی نیس پشتم باشه چون یبار جداشدم😔😔😔

وای راست میگه بهم بزن عزیزم چرا یک اشتباه رو دوباره میخوای تکرار کنی دختر این کارا چیه ب خانوادت بگو‌نمیخوام تا زنگ بزنند چیزاشم پس بده وای خدایا عزیزم تورو خدا فکر خودت باش بدبخت خودت نکن دوباره 

8
تو شهر ما کسی جداشه انگار قتل انجام داده مردم خیلی بهش طعنه و... میزنن زندگیو جهنم میکنن خانواده منم ...

نمیتونی جدا زندگی کنی

نامزدی ک چیزی نیست

یه بار قتل کردی اینبارم روش

والا

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

اگه میتونی جداشوب کسیم نگوک کمکت کنه خودت همه کاراتوکن کاری نداره ی دادگاه توافقی برین جداشدین ۱۰جلسه مشاوره میزارن حداقل اگه نخاستی طلاق بگیری مشاوره هاش خوبه  برین بلکه خوب بشه اخلاقش بعدشم ک مشاوره دادگاه درجریان باشن  واسه طلاقت راحتت تری پرونده داری دیگه 

1717