2737
2734
عنوان

بی بی چکم ترو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 39 پست

مامان شدی دیگه😍

مبارک باشه 

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشاالله ک مامان شدی گلم منم سه ماهه اقدامم امروز روز ۳۰ بود بی بی زدم منفی شد...این ماه روزی دوتا ...

مرسی عزیزم دعا کن واقعا باردار باشم انشالله خدا هرچی خیر و صلاحته برات رقم بزنه 🙏🙏

2728
این که مثبته مبارکه😍😍😍 درد سینه نداری؟ من موعدم سه روز دیگه اس از دیشب دردای پریودیو دارم

والا من هیچ علایمی ندارم فقط پام 

یخ میکنه بدنم عرق ☹️ البته هنوزم معلوم نیس باردار باشم عزیزم

😭مرسی عزیزم دعا کن باردار باشم ماه قبل ازمایش خونم مشکوک شد دقیقا روز سی ام بعد روز سی و دوم پری او ...

عزیزم چه علائمی داشتی

خدایاااااباتمام وجودم میخوام بگم شکررررررت😍😍برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستین
2738

مگه دو خط نشونه بارداری نیست؟؟

اینکه یه خطه؟

چطوری متوجه شدی؟

و یه سوال مهم😐چطور از بی بی چک استفاده میکنن؟

تیکر بارداری نیست🙂دارم عروس میشم😎😅صلوات بفرست زودتر برگزارشه😍♥️                                                                   برای رسیدن به رویاهام برام صلوات میفرستی؟🙃❤                                  🌸الهم عجل لولیک الفرج🌸                               عشق یه آیینه است تو هرچی فکر کنی تو دل منم هست..!🍃     خدا خودش میدونه چیکار کنه🌈🌱برا همینه که از وقتی متولد شدم عشقت ریشه کرده تو وجودم جانان😻                               تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد                                                                       زندگی دردقشنگیست ک جریان دارد..!
مگه دو خط نشونه بارداری نیست؟؟ اینکه یه خطه؟ چطوری متوجه شدی؟ و یه سوال مهم😐چطور از بی بی چک است ...

خط دوم حاله هست عزیزم والا هنوزم قطعی معلوم نیست حامله باشم ولی خیلیا بی بی چکشون اینجوری بوده مثبت بوده، بی بی چک رو صبح زود تو یه لیوان یبار مصرف ادرارتو جمع میکنی با قطره چکون خودش میریزی قسمت فرو رفته راهنما داره بی بی چکا