2737
2739
عنوان

واسه فرزند پسر کی تجربه داره که باید چیکار کرد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 73 پست
من ۸ماه چیز گرم میخوردم هم خودم هم همسرم ... همه نکات رعایت کردیم .. حالا رفتم ان تی میگه ۶۰.۷۰ درصد ...

ممکنه کلا طبع بدنت سرد بوده و اینکه فقط تو تنها نیستی هر دوتون باید طبعتون به گرمی بره و اینکه شایدم باید زیر نظر پزشک باشه چون خیلی خوراک ها متضاد هم هستند و هم دیگه رو خنثی میکنن 

اگه هميشه كاري كه ميخواين انجام بديم در جهت رضايت اون باشه ، هميشه موفقيم و هيچوقت پشيمون نميشيم ...خداروميگم اون تهه عشقه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جاریم امتحان کرد جواب داد به دختر خالمم گفتم دو هفته دیگه میره سونو ببینه چیه نی نیش😍

نتیجشو‌بیا بگو 🥰

اگه هميشه كاري كه ميخواين انجام بديم در جهت رضايت اون باشه ، هميشه موفقيم و هيچوقت پشيمون نميشيم ...خداروميگم اون تهه عشقه ...
2728
اول خودت ارصا شو بعد شوهرت هر روز سوره محمد بخون گوشتهای گرم مثل گوسفند و بره و شتر ...

چقدر سخت ☹️ مثلا چند ماه شیر وپنیر  و ماست نخورم 😩

من دوبار برای پسر اقدام کردم دوبارشم پسر شد کارایی که کردم خودم و شوهرم گرمیجات زیاد خوردیم مخصوصا ش ...

قهوه سرد نیست طبعش مگه ؟

چقد جدیدا همه پسر دوست شدن و همه بچشون پسره فک کنم چند سال دیگه دختر خیلی کم شه و این برای ما که دو ...

حالا انگار همه این هایی که پسر دارن چه گلی زده سرشون به خدا اکثرا پسرها آینه دق ان

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به شوهرت گرمی زیاد بده بخوره مثلا شیر موز با خرما و گردو عصرونه بده خیلی خوبه... ببخشیدا ولی میگن موقع نزدیکی اگر جفتتون ارضا بشید خیلی خیلی تاثیر داره 

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2738

من از تجربه خودم میگم

من خودم قبل اقدام با جوش شیرین و آب خودمو میشستم و شوهرمم هرروز یه فولیک اسید میخورد تا اسپرمش‌قوی تر بشه بعد اقدام به سمت راستم میخوابیدم و گفتم اگه پسر بشه تا ۱۰ روز محمد صداش میکنم و همین کارو هم کردم

الیته اینا همش احتمالاته وگرنه اگه خدا نخواد هیچکدوم از راهها کارساز نیس

پس به خدا بگو بهم یه بچه سالم و اگه صلاح دونستی یه پسر بده

منم همش همینو میگفتم☺

من وشوهرم ازلبنیات استفاده نمیکردیم..موزم زیادومیخوردیم.شوهرمم مصرف فلفلش بالابود.بچمون پسرشد...البته واسه مافرقی نمیکرد..بعدا فهمیدم ایناباعث میشه بچه پسربشه..

من از تجربه خودم میگم من خودم قبل اقدام با جوش شیرین و آب خودمو میشستم و شوهرمم هرروز یه فولیک اسید ...

خوشبحالت منو شوهرم هر دومون طبع مون گرمه الان دوماهه داریم فولیک اسید میخوریم هر شب قبل خواب کاپوچینو میخوریم گوشتا بره ک طبع گرمه هر شب میخوریم کلا سردی جات نمیخوریم حالا ی ۲۰ روز دیگ اقدام میکنیم 

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
خوشبحالت منو شوهرم هر دومون طبع مون گرمه الان دوماهه داریم فولیک اسید میخوریم هر شب قبل خواب کاپوچین ...

عزیزم این روش ک گفتم تو دلت بگو اگه پسر بشه تا ۱۰ روز محمد صداش میکنم اینو انجام بده میگن خیلی جواب میده

بعدش ک اگه خدا خواستو پسر شد تا ۱۰روز فقط خودت محمد صداش کن بعدش هراسمی ک خودت دلت خواست براش بذار

عزیزم این روش ک گفتم تو دلت بگو اگه پسر بشه تا ۱۰ روز محمد صداش میکنم اینو انجام بده میگن خیلی جواب ...

مرسی از پیشنهادت عزیزم حتما انجام میدم فدات گلم 

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
2706