2733
2739

از هر نظر که تجربه تعیین جنسیت داشتید 😊

اگه هميشه كاري كه ميخواين انجام بديم در جهت رضايت اون باشه ، هميشه موفقيم و هيچوقت پشيمون نميشيم ...خداروميگم اون تهه عشقه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمیدونم .دیروز به شوهرم میگفتم تو برو بشورش من نمیتونم بدم میاد یه چیز اضافه میاد تو دستم . 

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
2728

قبلش موز و گردو زیاد بخورین تو چایی هر روز هل و دارچین و زعفرون بریز بخور بعد برا اقدامم کیت بگیر درس اون شب که خیلی پررنگه نزدیکی کن

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔
2738
از ۳ ماه قبل اقدام، بعد از هر وعده غذایی ۲عدد خرما بخورید هم خودت هم شوهرت لبنیات رو کلا بزار کنار ...

شما دکتر هم رفتید برای تعیین جنسیتش ؟

اگه هميشه كاري كه ميخواين انجام بديم در جهت رضايت اون باشه ، هميشه موفقيم و هيچوقت پشيمون نميشيم ...خداروميگم اون تهه عشقه ...
2706