2733
2734
اره لعنت بهشون بقران ن خوشگل بود ن خوش هیکل اصلا همش ازخودم میپرسم اخه چرا

صیغه بودن؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
[QUOTE=131144895]سنش رو از کجا فهمیدی خودش گفت:؟[/QUOT از طریق عکس پروفایلش ک عکس پسر خواهرش ک فوت ک ...

داداشش نداری بگیرن این شوهرت و اون زن را مث سگ بزنن ..

یا با ماشین لهشش کن

شاید دلت یکم‌آروم شه

یا  ودود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من زنی که شلوار ساپورتی با تیشرت زیر مانتو جلو باز می پوشه موها بیرون فرقی با این خانم خونه خ ...

احسنت به شما خانم باشخصیت🌸🌸🌸

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
2731
من تو زندگی شما نیستم شما خودت باید بفهمی در ضمن با یه مشاور هم صحبت کن در ضمن این جور روابط 99درصد ...

من به عنوان مشاور هرگز به کسی که خیانت دیده نمیگم ببین کجای کار تو ایراد داشته که شوهرت خیانت کرده،میگردم ببینم کجای کار اون آقا ایراد داشته که به تعهدش پایبند نبوده،خیانت رو باید در شخصی که خیانت کرده ریشه یابی کرد نه در رابطه و شخصی که خیانت دیده

هزار بار بنویسم حق داری بازم کمه، به خدا هرچی ناراحت و عصباتی بشی حق داری، خدا نگذره ازشون که تیشه به ریشه خانواده میزنن، زندگی رو که آدم مثل گنجشک ذره ذره با خون دل جمع کرده یه شبه به آتش میکشن 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

الان کجایی طلاق گرفتی یا ادامه دادی اون هرزه عجوزه کجاس شوهربی لیاقتت چی میگه؟😢😢

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
من به عنوان مشاور هرگز به کسی که خیانت دیده نمیگم ببین کجای کار تو ایراد داشته که شوهرت خیانت کرده،م ...

اینو منم موافقم.... خودش اومد بهم گفت من مریضم تحملم کن که متاسفانه یا خوشبختانه من نتونستم تحملش کنم 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2738
متاسفانه باید بگم نفرین هاتون به جایی نمیرسه. یعنی من تاحالا ندیدم این زن ها اه نفرین بگیردشون 😞

اگه خداوند اونطور ک گفته عادل باشه باید قلب اونم مثل قلب من وصد مرتبه بدتر بشکنه خدا لعنتش کنه قبلا ک شمارشو دیدم توگوشی شوهرم  بهش زنگ زدم کلی دروغ بهم گف گفتم سنم کم گف از جانب من نگران نباش گف اگه من ب وقتش ازدواج کرده بودم الان بچم همسن تو بود الکی قولم زد تااینکه ی ماه پیش ذستشون رو شد 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
صیغه بودن؟

ن ولی زنه بهم میگف جدا شو از شوهرت میگف گفته زنمو طلاق میدم تورو بگیرم شوهرمم افتاد دست وپام گف من این عجوزه رو میخام چیکار همش اشتباه بوده تعهد داد منم بخشیدم چاره ای نداشتم فعلا دارم براکنکور میخونم شاید تربیت معلم قبول شم نجات پیدا کنم از این زندگی

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
ازناراحتی  اعصاب تو این سنم چندروزه قلبم درد میکنه وچشمم میپره من به این هیکل وزیبایی رو ول کرد ...

همش ۸سال

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
اینو منم موافقم.... خودش اومد بهم گفت من مریضم تحملم کن که متاسفانه یا خوشبختانه من نتونستم تحملش کن ...

آره خیلیاشون نیاز به درمان با روانشناس دارن،باید ریشه یابی کرد که مشکل از کجا اومده،خیلیاشونو پیگیری که مبکنیم میرسیم به رابطه ی پدر مادرشون یا اتفاقات کودکی و نوجوانیشون،اینا نیاز به تراپی دارن،اگه همکاری کنن معمولا نتیجه میگیرن،ولی اگه خودشون پشیمون نباشن و توقع داشته باشن فقط طرف مقابل درک کنه،یا از اون آدمایی باشن که به خودشون حق میدن نمیشه کاری براشون کرد

ن ولی زنه بهم میگف جدا شو از شوهرت میگف گفته زنمو طلاق میدم تورو بگیرم شوهرمم افتاد دست وپام گف من ا ...

درست خوب هست.ترازت باید بالا باشه.اموزشگاه جایی ثبت نام کردی؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2706