2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بردم امروز گفتن هنو چشماشون نارسی داره ...‌چقد طول میکشه کامل بشه؟اصلا خود ب خود کامل میش؟

بچه من نارس بود ۱ ماه تو دستگاه بود،بعد که مرخص شد دکتر گفت هفته ای یبار بیار معاینه چشم ،فک کنم من ۴،۵ بار بردم که گفتن خوبه و دیگه نیارش

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
2731
بچه من نارس بود ۱ ماه تو دستگاه بود،بعد که مرخص شد دکتر گفت هفته ای یبار بیار معاینه چشم ،فک کنم من ...

شنوایی سنجی چی؟کی بردین و گفتن نی نی کامل خوبه؟شنوایی هم مث بینایی چون ب نارس بودن ربط داره میگم اونم طول میکش کامل بش؟

خدایاشکر🌹
شنوایی سنجی چی؟کی بردین و گفتن نی نی کامل خوبه؟شنوایی هم مث بینایی چون ب نارس بودن ربط داره میگم اون ...

اره عزیزم‌من‌پسرم‌با اینکه ۳۶ هفته بود برای شنوایی چند دفعه بردمش تا ۲ماهگیش ک‌گفتن‌خوبه دیگه نیار چشماشم ک اب مروارید داشت ک ۱۳ماهگی یک‌چشمشو عمل کردیم

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
اره عزیزم‌من‌پسرم‌با اینکه ۳۶ هفته بود برای شنوایی چند دفعه بردمش تا ۲ماهگیش ک‌گفتن‌خوبه دیگه نیار چ ...

خدا نگه داره براتون عزیزم برای نی نیای منم دعا کنید

خدایاشکر🌹