2733
2734
عنوان

امروز بی بی چکم مثبت شد 99/01/16

7868 بازدید | 95 پست

سلام بچه ها امروز بی بی زدم همشون زیر یه دقیقه پررنگ مثبت شدن 

چیکارا باید بکنم؟

چیا نباید بخورم؟

شوهرمم هنوز نمیدونه ایده بدین برا سورپرایزش البته اینم در نظر بگیرین ک یکم ازهم دلخوریم

فردامون از امروز دیروزتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک😍😍😍😍😍😍

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2728

بهترین حس دنیاس فکر کنم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

مبارکه

چرا ۴تا!!! ی دونه اول میگه قضیه رو

میتونی نامه بنویسی

فیلم بگیری

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

مبارکه عزیزم ایشالا سالم میادبغلت😍😍😍😍هرچی ویار داری بخور نباید ها رو زیادنمیدونم ولی من سر بچم هرچی دلم میرفت میخوردم زیاد کار نکن کارسنگین اینا  اگه دلخورین بنظرم یه پیام بهش بده و بابا شدنشو تبریک بگو

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

دلخوری رو فراموش کن

چ حالی بهتر از اینننن♥️♥️♥️

تبریک میگم بهت عزیییزم

انشالله بارداری خوب و بی دردسری داشته باشی 

من رو کاغذ نوشته بودم آهای آقاهه خبر داری ک داری بابا میشی یواشکی از ی اتاق دیگه ک به اون آینه دید داشت فیلم گرفتم ازش

چون میدونستم مستقیم بخوام بهش بگم خندم میگیره خراب میشه😁😁😁

دوستم میشه بگی چه مدت بود اقدام داشتی واینکه چن روزبعد پاکی رابطه داشتی وچن روز یه بار آخه منم ی مدته اقدامم ازانتظار بیزارم دلم میخواد هرچی سریعتر بی بی چک منم اینجوری پررنگو مثبت شه😍😘

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2706