2733
2734
عنوان

اگر به یک پسر جواب منفی بدید...

748 بازدید | 32 پست

سلام، دخترا و خانمهای متاهل که تجربشو دارن بگن که اگر بار اول به یک پسر برای ازدواج به هر دلیلی جواب منفی بدید حتی اگر ازش خوشتون نیاد امکان داره با گرا دادن های مجدد یا اصرار و پا پیش گذاشتن ها نظرتون عوض بشه، یا اگر اون اصراری نکنه و شما بعد پشیمون بشید و بخواید جلو بیاد چطور بهش میفهمونید، ممنون میشم جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
در واقع جواب قسمت دومم مهم تره که اگر نیاد طرفتون و نظر شما تغییر کنه چطور متوجهش میکنید

اره من گفتم ن بعدش هی رفت اوند قبول کردم🙃🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
در واقع جواب قسمت دومم مهم تره که اگر نیاد طرفتون و نظر شما تغییر کنه چطور متوجهش میکنید

چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید

نع داشتم از اینا ولی نظرم عوض نشد اصلا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من خودم به شخصه زود تصمیم نمیگرم که بعدا پشیمون بشم اگر گفتم نه دیگه تا اخرش هم همین نه باقی میمونه

اما خب دوستانی داشتم که جواب منفی دادن و با اصرار و حرف زدن اون پسر جوابشون تغییر کرده و بیشتر شناختنش و حتی ازدواج هم کردن

اما مورد دوم رو ندیدم و نمیتونم نظر بدم.

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
تو که مجردی

دوس پسرم رو گفتم 

نوشته دختر و خانم متاهل😁🙃🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706